| Denisaasinedddd a întrebat:

Buna,dacă sunt virgina iar penisul iubitului meu nu a intrat in mine și nici nu a ejaculat, dar el a stat deasupra mea fiind excitați amândoi e posibil sa rămân gravida? Dau funda plssss

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fara penetrare si fara a fi ejaculata sperma, formarea unei sarcini devine practic IMPOSIBILA, indiferent de starea ta de a fi (inca) virgina. Sarcina nu se poate forma oricand, oricum si in orice conditii. Multa sanatate!

| Denisaasinedddd explică (pentru corbulalbrosu):

Dar ma gândeam ca el atunci fiind peste mine poate s-a scurs ceva. și am rămas însărcinată, trăiesc cu teama asta

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu este posibil sa ramai gravida.

| Raducons a răspuns:

Nu este posibil sa ramai insarcinata asa, nu iti face griji.

| sagetarius a răspuns:

Stai linistita....nu este posibil daca nu te-a penetrat si nu a ejaculat inauntru!