| bombonika1799 a întrebat:

Daca un baiat vb cu tine cu draga te face sa razi vb cu el in fiecare zi iti zambeste si iti face cu ochiul inseamna ca te place? Daca da cum sa fac sa stau cu el (eu sunt o fire mai timida ) deci cum sa procedez nu prea as vrea sa fac eu primul pas, cum sa-l fac sa-si dea seama ca il plac?

10 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Deci iti iei inimia`n dinti si il iei de falci si ii tragi un pupic smug si ii zc ca ramane dator!

| mona a răspuns:

Inseamna ca te place si cred ca stie ca si tu il placi si lasa-l pe el sa faca urmatorul pas, atunci cand crede el ca este momentul

| onasis1961 a răspuns:

Ce mai aştepţi? Dă-te cu tupeu la el! E clar că e în limbă după tine! Zii: băi fraiere, vrei să ne combinăm? Vezi ce zice şi asta e tot. Baftă! Să fii iubită!

| neutrino a răspuns:

In ziua de azi a devenit anormal ca cineva sa se poarte politicos, adica normal. Mie mi se pare ca baiatul face gesturi normale, tineresti. E totusi posibil sa te si placa. Mai asteapta.

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Pai totul trebuie sa vina de la sine si poate te place nu stiu dar inceraca sa vb despre ce aveti in comun sa fii naturala si sa fi tu sa incerci sa l cunosti si vezi ce i place funda?

| adyi370 a răspuns:

Vb cu el asa mai frumos zambestei cu le si asa cand sunteti numa voi 2 il intrebi asa

| adyi370 a răspuns:

Da ca imi place de tine sau nu numa cand esti cu cu el si vb si u frumos cu le si zambestei frumos

| dovleac a răspuns:

Da cred ca te place incearca si tu sa socializezi cu el si nu va fi chiar asa de greu... funda te rog

PS nu tr sa faci tu primul pas o sa te intrebe el... funda

| sorayaaa a răspuns:

Simplu... arata-i cumva asta, atunci cand vorbiti sau cand el face acele gesturi raspunde-i la randul tau cu gesturi asemanatoarewinking multa bafta!

| de_la_Fcs_Seby_1994 a răspuns:

Daca un baiat ati face cu ochiul sau un semn frumos se poate sate placa se poate sa vrea si altceva mai sus de dragoste.