| brunetzyca a întrebat:

Cum as putea sa ii arat fostului iubit ce a pierdut(pe mine), si ca eu il iubeam!?

6 răspunsuri:
| justmeesb a răspuns:

El singur trebuie sa-si dea seama de ce a pierdut nu sa-i bagi pe gat calitatile tale, daca nu le-a observat inseamna ca nu a fost destul de receptiv, nu te mai chinui sa-i arati nimic, o sa-i dai si mai mare satisfactie ca inca te gandesti la el, asta vrei? nu cred, prin urmare trateaza-l cu indiferenta, asta doare cel mai mult! bafta

| papusica_9611 a răspuns:

Daca, nu e intr-o relatie, si nici tu, m-ai incercati, solutianu poate fi decat la tine, la el, voi stiti cel mai bine ce relatie a-ti avut, dar, daca m-ai exista o scanteie intre voi, daca il m-ai iubesti, incearca, e pacat sa piarzi ceva ce poate nu vei m-ai gasi niciodata, succes, nu fii orgolioasa, asa pierdem adesea...astept vesti bune

| 2122009 a răspuns:

Trebuie sa vada el asta, nu trebuie sa faci tu nimic. adica sa nu faci ceva ce l-ar supara f tare sau nu stiu thinking

| Pământul a răspuns:

Daca ti'o tragi cu el, va vedea ce bucata buna a pierdut.

| KiTTyDoLL a răspuns:

Depinde de povestea vostra... daca mai tine la tine incearca sa ii arati ca tu chiar daca il mai iubesti poti trai si fara ca el sa fie langa tine. fa-ti o relatie cu apropiatii lui si fal gelos arata-i impreuna cu celalalt baiat ce a pierdut el si ii va parea rau ai sanse sa incerce sa te obtina inapoi...la mine a functionat tongue bafta :*

| AvonWbusiness a răspuns:

Sa ii arati ce a pierdut eu cred prin faptul ca trebuie sa ajungi cineva sa fii cineva... aranjeaza-te schimba-te ca il iubeai asta e mai greu sa ii arati... dar i-o poti spune in clipa in care el te va cauta.