| anonim_4396 a întrebat:

Buna,de ce cind es la intilnire cu o fată si pun mîna pe la fund pe la sani ma masturbrezi in lengerie!?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci in camera ta,iti pui mana pe ***, iti faci o l**a, asa ca la tine la tara, te duci la prasit, iar cand revii stergi contul de pe tpu.Asa scapi de problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma, nu stiu sa-ti zic de ce, dar da-mi voie sa-ti zic ca e de bine.
Totusi, ai grija cu "masturbatul asta in lenjerie" ca daca incurci lenjeria si te masturbezi, pardon, ejaculezi in a ei e grav, foarte grav; s-ar inmulti prostii si asta nu e deloc bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, are sens.

Răspuns utilizator avertizat
| VerdeLila a răspuns:

De ce nu stii sa scrii?

| Chimied a răspuns:

Ti-e foame de ai "mancat" litere?
Pacat, ai scris si cu diacritice.

| clickclicksnap a răspuns:

Ia incearca din nou sa pui intrebarea, folosind si ceva ortografie sa.i dai un sens. Si. apoi ne gandim si la raspunsuri. Numai bine

| Waffen18 a răspuns:

Uite oameni de astia ajung sa aiba o prietena, cand alti baieti buni care chiar merita sa aiba o fata inca asteapta, HALAL!

| MymyMihaela a răspuns:

Pentru ca probabil esti obsedat sexual. rolling on the floor)

| Deanimus a răspuns:

Pentru ca nu,,es" ci,,ies", pentru ca nu,,cind" ci,, cand", pentru ca nu,, lengerie" ci,, lenjerie". Te masturbezi in lenjerie? Ce incerci tu de fapt sa transmiti e ca ai erectie in acele momente, ma gandesc, si acesta e un fapt absolut normal.

Răspuns utilizator avertizat
| xStixx a răspuns:

Nu am înţeles ce ai vrut să scrii aici.dar presupun că întrebarea ta suna cam aşa : Bună, de ce când ies la o întâlnire cu o fată şi îi pun mâna pe fund sau pe sâni mă excit foarte tare?
Răspunsul : Este ceva normal, eşti tânăr ..este ceva normal să ai erecţie în asemena cazuri, dacă nu se scula era mai rău.
O zi bună îţi doresc.

| Valentino46Rossi a răspuns:

Impusca-te.