| Claudia99A a întrebat:

Buna, de ce unii băieți cer unei fete sa fie prieteni cu beneficii?

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca sunt asumați și sinceri de la început, toată stima și respectul pentru curajul de a iei asuma ca nu vor un angajament. Astfel fata știe ce avea el și nu va fi nimeni rănit, dacă vrea sa accepte e bine dacă nu, știe unde e usa

| ania a răspuns:

De profitori ce sunt.

| KKK111 a răspuns (pentru ania):

Ca tie nu iti place ma sexul esti nebuna, nu domne pentru voi e un chin si va simtiti folosite sad te rog frumos trezeste-te la realitate!

Clitorisul unei femei are un singur scop si doar unul: sa ofere placere sexuala! Deci o femeie e excitata de penetrare si atingerea clitului, asta ce inseamna? Dubla placere!

Si aveti tupeul voi femeile sa va rahati pe voi cand corpurile voastre sunt facute de natura special sa simta de 2x mai mare placere ca barbatul.

Lasa-ne pls, stim ca in actual sexual te rupi in 2 ca toate femeile, mai lasa alura asta de inocenta ca nu ține, asta in caz ca ai 13 ani ca 90% din astea de pe aici, daca esti adultă atunci stii foarte bine ca am dreptate

| eliancodrut a răspuns (pentru ania):

Dar de profitoare ai auzit?

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca sunt disperati, ca nu primesc sex de la nici o fata.

| mihai69 a răspuns:

Pentru că vor doar sex, fără complicații.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca sa le f uta.

| dullcat a răspuns:

Pentru ca vor sa faca sex si sa se distreze fara a-si asuma responsabilitatea unei relatii.

| Emilian65 a răspuns:

Nu știu.

| Crackman a răspuns:

Sa faca sex

| mastadont a răspuns:

Pentru că doresc o relație bazată strict pe sex, nu doresc să se implice și emoțional. Dacă te gândești puțin e mai bine așa decât să te mintă că vreau relație, să facă sex cu tine și apoi să te părăsească, așa măcar sunt sinceri.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Din aceleași motive pentru care femeile doresc să fie într-o astfel de relație și anume conexiunea cu o persoană pe care o cunoști și care poate să îți ofere ceea ce îți dorești fără să te judece și petrecerea timpului liber fără obligații.

| Willis a răspuns:

Pentru că unii, doar asta vor, și fete și băieți.
Doar să se fu_ă.
Fără alte complicații

| eliancodrut a răspuns:

Ca sa intelegi de ce, trebuie sa cunosti pentru ce se face sex si ce reprezinta el.

| hipotronic a răspuns:

Bună. Pentru că realitatea în care ne regăsim înseamnă în foarte mare măsură lipsă de asumare. E mult mai simplu și nu prea îți iei angajamente, nu trebuie să dai socoteală, nu te cunoaște cum ești tu cu adevărat și cam tot ce ține de toate lucrurile astea și lista poate continua.

| KKK111 a răspuns:

Pentru ca probabil se simt atrasi sexual de tine, dar nu vor sa aiba relatie, nu vor angajamente.

| ValentinIordache a răspuns:

Să îi rupă floarea și sai spargă ghiveciul.