| Ramona2727 a întrebat:

De doi ani, mi se întâmplă ceva ciudat și am început chiar și eu să mă îngrijorez. De câte ori interacționez cu un bărbat pe care eu îl consider atrăgător, vreau neapărat să fac sex cu el, oriunde și oricând, dacă el mi-ar propune asta. Pur și simplu simt nevoia să fac sex cu toți bărbații care-mi plac și ori de câte ori un bărbat îmi propunere, eu accept chiar dacă conștientizez că nu-i tocmai bine ceea ce fac mai ales că sunt într-o relație de mult timp cu un bărbat pe care-l iubesc foarte mult. Doar că nu mă pot controla, nu știu de ce. Cu bărbatul cu care sunt într-o relație sunt de 3 ani iar de când sunt cu el, l-am înșelat cu peste 15 bărbați în decurs de aproape 3 ani și acum realizez că am o problemă de ordin psihic întrucât nu mă pot abține de la sex cu alți bărbați de care eu sunt atrasă. Fac sex cu orice bărbat care mie îmi place și care îmi propune, oriunde, iar asta a început deja să-mi păteze și reputația și mă simt foarte prost din această cauză, mai ales că iubitul meu a devenit în ultimul timp foarte gelos și mă ceartă că nu fac nimic acasă și că cheltui toți banii noștri pe cosmetice și haine pentru mine... Recent, am cunoscut la serviciu un bărbat influent cu care am și făcut sex dar acum se pare că am rămas însărcinată cu el și nu știu ce să fac: să fac avort sau să-l nas mințindu-l pe iubitul meu că este al lui? Cu siguranță foarte multe dintre voi, fetele mai mari ați trecut prin ceea ce trec și eu acum și de aceea vă întreb: Cum ați reușit până la urmă să scăpați de această *patimă* și pasiune pentru bărbații frumoși?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fantezii de nimfomana happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa participi la cateva sedinte de consiliere, tinute de un psihoterapeut sexolog. Sau chiar sa ii ceri in mod direct ajutorul prin sedinta de consiliere in particular. Ar fi indicat sa incerci fiind in interesul tau. Succes!

| Jonas94 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Și dacă face sex și cu ăla? laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca intr-adevar il iubesti pe cel de langa tine ar trebui sa te controlezi.

| Necunoscut112 a răspuns:

Din nou tu cu părerile tale greşite despre femei. Prietene, nimfomanele sunt foarte puţine. În viaţa reală femeilor nu le vine cheful sa se *uta doar când văd bărbaţi atrăgători. Doar bărbaţilor li se scoală când văd sâni, cur, ţâţe mişto. Personal nici măcar o dată nu mi s-a întâmplat în toată viața să îmi vină cheful de sex pe considerente fizice ale unor străini.

| PuntIle a răspuns:

Buna draga mea, ti as propune sa l parasesti pe saracul barbat care e cu tine si sa ti vezi de distractie pana te plictisesti.Bafta cu sarcinile si baloanele sparte.

| Layyla a răspuns:

Dacă prostia ar durea... straight face