| anne1 a întrebat:

Bunahappy. De la un timp cam de vreo 3, 4 luni imi curge un lichid alb. E posibil sa imi vina ciclul? Nu prea am dureri de burta, am avut atunci cand mi-a curs prima data acest lichid.Deci intrebarea este daca o sa imi vina ciclul.Rasp cat mai repedepuppy dog eyesfundita.[scuze categoria]

5 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Acele secretii sunt normale.
Da o sa iti vina ciclul, dar poate dura si un an de la apritia secretiilor sau doar cateva luni.
Succes!

| ccriss a răspuns:

Lichidul acela alb daca miroase urat ins ca ai ceva infectie... dar u cati ani ai?

| kRedhead a răspuns:

Sunt scurgeri vaginale. Nu trebuie să te sperii. asta înseamnă că ţi se curăşă vaginul şi e bine happy. De menstruaţie nu ştiu ce să spun. nu mă pricep la asta ^^. Eu am scurgeri vaginale de vreo 4 ani, şi acum 2 ani mi-a venit ciclul, aşa că depinde de la organism la organism.

| Ana_5069 a răspuns:

Poate să.ţi vină acu, poate să.ţi vină peste 3 luni sau poate peste un an.winking

| anne1 explică: