| Andrewwwbb a întrebat:

Buna dimineața! Vreau sa întrețin relații sexuale Menționez ca am 14 ani și am 15-16 cm in penis credeți ca pot satisface o fata?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta ocupa te de scoala lasa fetele, sexul se face numai după nuntă iar acum nu ai varsta necesara pentru casatorie, invață ai scoală fa ti lceul si o facultate, o sa ai timp de fete după 18 ani

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mai cresti copilas, sa mai cresti intai, ca la 14 anisori ai doar un cuculet de copilas, cu care faci pipi si atat.

Sexul este pentru majori si adulti, nu pentru copilasi ata de mici!

In ce priveste satisfactia femeilor, aia nu ai u habar ce este si orcium cu 9-10cm cat ai cuculetul, nu poti satisface nici o musca.

| mihai69 a răspuns:

Sincer? Mă îndoiesc; și nu din cauza dimensiunii.

| Emilian65 a răspuns:

Cu penisul pe care-l ai, da. Cu vârsta de 14 ani, nu. De ce? Pentru ca nu știi cum sa faci sex, ca să satisfaci o fata.

| helpforyou a răspuns:

Fara experienta, slabe sanse. Poate sa fie ea experta si atunci da.

| iulia0514 a răspuns:

Sincera sa fiu nu prea cred pentru ca pur și simplu ești prea tânăr nu dimensiunea e problema ci vârsta!

| just4ubr2015 a răspuns:

La 14 ani ai nevoie de o experta sa te invete ca altfel te faci de ras mai bine lasa sexul si vezi de carte si de scoala ca daca iese rau vei fi deprimat.

| ZappyTv69 a răspuns:

Buna!
Este prea devreme, mai așteaptă până faci 16 ani, chiar și protejat nu merită. De satisfăcut da, dar nu e ok la vârsta asta. Mai ales fără experiență.

| Anonim147943 a răspuns:

Da, poti sa o satisfaci doar ca iti recomand sa nu faci sex la aceasta varsta, ea poate ramane insarcinata

| Andrewwwbb explică (pentru Anonim147943):

Protejat

| mihai69 a răspuns (pentru Anonim147943):

Deci ar trebui să aștepte până ajunge fata la menopauză, ca să nu mai poată rămâne gravidă?

| Anonim147943 a răspuns (pentru mihai69):

Nu dar totusi la 14 ani sa lasi o fata gravida si sa fi tata la 15, o sa te intampini cu probleme, chiar poate si divort

| Andrewwwbb explică (pentru Anonim147943):

Frate cu perzevativ nu lași nici o fata însărcinată…se vede ca știu mai multe despre sex fata de tine…

| Anonim147943 a răspuns (pentru Andrewwwbb):

Stiu si eu lucrurile astea. Eu mi-am zis parerea, nu e nevoie de comentariile tale happy

| Ghițescugay a răspuns:

Dacă ști ce ii place