| Carmenelka1290 a întrebat:

Buna! Numele meu este Carmenelka, am 17 ani si nu-mi place sa merg la liceu pentru ca baiatul de care imi place (suntem in aceeasi clasa) si-a facut o iubita care e in clasa a 6a. I-am vazut pupandu-se pe hol. Tin sa mentionez ca eu sunt la un liceu pedagogic. Fata invata de dimineata si noi de dupa amiaza. Nu stiu ce sa mai fac, nu vreau sa mai vin la liceu, nu vreau sa-i mai vad. Ce are o fata de clasa a 6a si nu am eu? Ce poate vedea la un copil? El face 18 ani intr-o saptamana si ea are 12 ani, implineste 13 la anul. Ce as putea sa fac in legatura cu asta? Sa merg la politie? Mentionez si faptul ca intretin relatii sexuale. AJUTOR.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce problemă gravă ai si tu!

| VoidEternal a răspuns:

De unde stii ca intretin relatii sexuale?

| Carmenelka1290 explică (pentru VoidEternal):

A trimis o poza pe snapchat in care erau amandoi dezbracati

| VoidEternal a răspuns (pentru Carmenelka1290):

Ți-a trimis ție? Dracu' știe ce faceți voi, și în ce conjunctura ai ajuns tu sa vezi poza aia și ei să o facă și să o și distribuie pe internet. Copii fara creier...

Lecția principala cu care trebuie tu sa ramai din situația asta este că trebuie să înveți să alegi mai bine persoanele pe care le placi. Pentru că feblețea ta e un pedofil.

¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯