| Crinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

De pe 1 sânii mei s-au umflat si sunt mai tari. Menționez ca menstruația trebuie să-mi vina pe 15. Am mai avut doua menstruații după contact si 2 teste de sarcina negative. Ar putea fi vorba de o sarcina, ar trebui sa ma stresez?

Sanii din ce cauza sa fie asa? Si mi-a fost puțin greață de dimineața pana ce am mâncat. Maine as face inca un test de sarcina. Ce ziceți? Sa fie vorba de o sarcina?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic, el este avizat sa pună diagnostice, nu noi.

| liliana77any a răspuns:

Nu, e vorba de conditita fizica si modul in care iti ti spatele.

| kavasaki99 a răspuns:

A ejaculat inauntru?