| Alexandra_4191 a întrebat:

de revelion i-am trimis un baiat un mesaj cu la multi ani si dupa aia m-a tot sunat ca el nu ma cunostea dar el il stiam. Dupa aia mi-a tot trimis mesaje si am tot vorbit dupa aia m-au sunat niste tipi si si-au batut joc de mine si chiar dupa ce am vb cu ei imi trimite baiatu mesaj ca ce mai fac adic evident ca el o fost si i-am zis de chestia asta si o zis ca nu. Apoi in ziua aia am vb cu el la telefon 2 ore si m-a convins sa fim impreuna dar inainte de asta am vb prin ianuarie si dupa aia i-am zis ca is prea mica si ca ii nesimtit pentru faza cu tipii aia. Dupa 2 saptamani ma intreaba ce mai fac si vine la mine si ne-am intalnit pentru prima data dupa care m-a convins sa fiu cu el.Am fost o zi cu el dupa care i-am zis ca am auzit ca ii cam smecher si ca numai vrajeste fetele apoi eu nu stiu ce sa cred ca el mi-a zis asa suparat sa cred ca zice lumea si nu sa am parerea mea si ca iarasi ii fac ca la inceput apoi eu am 14 ani si el 19 ii o diferenta. Si acum nu am vb de o saptamana si ma tot gandesc la el in fiecare clipa dar nu stiu daca el se gandeste la mine. adica cred ca mi-e dor de el dar daca si-a batut joc de mine si chiar a vrut sa ma fraiereasca? el tot zicea ca ma iubeste si nu mai stiu ce da nu stiu daca sa il cred. si chiar mi-e dor de el dar as vrea sa fac el primul pas dar nu stiu ce sa fac ajutor

Răspuns Câştigător
| fzr23 a răspuns:

Da. e diferenta mare de varsta. Dar daca chiar il placi da'i o sansa. nu mai asculta ce spune lumea, ca e rea si vorbeste mult. Ai grija doar sa nu te convinga sa te culci cu el, in rest nu ai de ce sa nu incerci

1 răspuns:
| Deiutza_1951 a răspuns:

Parerea mea e ca e o diferenta cam mare de varstawinking