| SweetHeartAlly a întrebat:

Buna deci am o problema ca ma preseaza de mult timp si acum chiar am nevoie de ajutorul vostru vreau sa imi spuneti cum sa nu ma mai gandesc la iubitul meu deci fiti atenti ce mi s-a intamplat peste o saptamana se apropie o excursie si stateam pe hol cu 2 dinte prietenele mele cele mai bune si vine iubitu meu si ne zice ca noi nu avem ce cauta pe scaunele din spate noi fetele cand mergem in excursie in toate excursiile stateam cu el in spate dar acum nu stiu ce are si noi suntem impreuna de 1 an ne mai certam din cand in cand si as vrea sa mi-l scot din minte sa il uit pentru ca multi imi spun ca nu ma cobor eu la nivelul lui dar il iubesc si ori ce as face tot la el ma gandesc si normal baietii cand au auzit ca nu ma lasa sa stau in spate sau certat cu el si la un coleg de al meu ia platit excursia si mie ca iubita nu s-au luat baietii de el ca mie ca iubita nu mi-a platit excursia si ii plateste la ala da na in fine eu vreau doar sa mi-l scot din minte si nu stiu cum va rog am nevoie de sfaturiile voastre urgent

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Poate i-a imprumutat bani colegului tau de i-a platit-o... Stiu, ar fi fost un gest furmos sa faca asta, sa te invite el si sa iti ofere aceasta excursie. SI la chestia cu statul in spate poate se referea la cele 2 prietene ale tale si nu la tine... poate a fost o gluma.

| shadow72 a răspuns:

1.Scrii mai naspa decat mine
2.Cred ca ai facut cancer la degete
3.Nu te poate ajuta nimeni de aici din spatele calculatorului sa il uiti ci numai uh... poate gasesti pe altul cine stie

| nesuferit a răspuns:

SweetHeartAlly, trebuie sa recunosc ca esti incoerenta rau, inteleg vag ce ai scris tu acolo.
Doar timpul te ajuta sa uiti pe cineva