| fana1fp a întrebat:

Deci eu sunt cu un barbat mai mare cu 16 ani ca mine.Eu am 18.Ne iubim foarte mult si suntem impreuna de 6 luni.Eu sunt virgina si el a avut foarte multa rabdare cu mine.A zis ca o sa facem dragoste cand ma voi simti pregatita. Duminica implinim 6 ani de relatie si vreau sa facem dragoste dar acum intervin multe intrebari.Cum sa-i spun? Cum va fi cand voi face dragoste prima data? Ce vorbe sa-i spun in acele momente.Va rog raspunsuri cat mai complexe... vreau sa fiu pregatita pentru ca na, el are o experienta si vreau sa se simta si el bine.Va rog raspunsuri cat mai rapide.Dau funda! Multumesc anticipat

16 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Pai nu trebuie sa ii spui ca vrei sa faceti dragoste,arata-i. Fa unele gesturi sa ii dai de inteles ceea ce vrei.
Nu trebuie sa te comporti nu stiu cum pentru ca sa se simtă el bine,trebuie doar sa te detasezi,sa fii tu!
Prima data când o faci va durea Putin,nu foarte tare.
O sa iti placahappy.
Nu trebuie sa ii spui decât ceea ce simti in acele momente, asta daca vrei, poti sa nu ii spui nimic.
Daca te va vedea ca te simti bine, se va simti si el, nu trebuie sa faci tu mai stiu eu ce eforturihappy.
Succes!;*

| RAY a răspuns:

Noi de unde putem sti cum va vi in viitor? nu suntem mama omida

| fana1fp explică (pentru RAY):

Adica?

| RAY a răspuns (pentru fana1fp):

Nu putem sti cum va vi experienta ta

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-te pe mana lui, ca la 34 ani stie cum sa se comporte cu tine ca sa va simtiti bine.

| lpavel a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui nimic! Il chemi la tine sau mergi tu la el, ii spui ca vrei sa va intalniti apoi cand crezi ca sunteti undeva departe de ochii lumii atunci incepi sa-l saruti, mangai... si isi va da seama ca esti pregatita si va trece la fapte, poate chiar te va intreba daca esti sigura big grin cam asta-i tot happy Orgasm multiplu! big grin

| Doub a răspuns:

Stai, stai.

Cum sunteti impreuna de 6 luni si duminica faceti 6 ani de relatie? Tu vezi ce aberezi?raised eyebrows

| e1xtz a răspuns (pentru Doub):

Eee.s-a incurcat ea in date mai mult decat atat...laughing
O fi de la dragoste!

| fana1fp explică (pentru Doub):

Din greseala am scris ani.Iti dai seama ca n-am vb cu el de la 12 ani...

| e1xtz a răspuns:

Acum 4 saptamani ne povesteai ca te-ai indragostit lulea de un prieten mai plinut al fratelui tau in club, si el de 33-34 ani ca varsta.
Dupa ti-a dat numarul, ati vorbit, emotii mari, love...etc.
Acum spui cum esti de 6 luni in mare dragoste cu iubitul tau de 34 de ani de pe o reteabde socializare.

E unul si acelasi.e de-o luna, sunt doi?

Zic si eu numa' asa!

| fana1fp explică (pentru e1xtz):

Ca sa te lamuresc.....nu sunt intrebarile mele...stiu despre ce vorbesti.Mi-a cerut o verisoara lucru asta.Si daca vrei sa rasp la intrebare bine, daca nu las-o balta!

| e1xtz a răspuns (pentru fana1fp):

Binee...deci tot satul pune intrebari pe in user..si la toate va plac 'baietoi' trecuti de 34 de ani.

Suspect al naibi!
Dar cum sunt naiv si baiat bun te cred.
Oare?!

| fana1fp explică (pentru e1xtz):

Deci intrebarile cu acel barbat cu care s-a intalnit la discoteca nu prea cred ca sunt adevarate.Adica stiu despre cine e vorba, era un baiat dragut dar nu s-a dat la nimeni.Probabil i-a placut ei de acel tip si na.Dar acum e o intrebare cat se poate de serioasa.Chiar sunt impreuna cu acest barbat de 6 luni si il cunosc de foarte mult timp.Am cea mai mare incredere in el desi sunt convinsa ca probabil relatia noastra nu va rezista, dar macar stiu ca el a fost primul barbat din viata mea si stiu ca nu voi mai iubi pe nimeni cum l-am iubit pe el.Iti dai seama ca el are o experienta mai vasta, si vreau sa fac asta mai mult pentru el decat pentru mine.Fac orice sa stiu ca e fericit! Stiu ca aproape nimeni nu poate intelege lucrul asta dar n-as avea de ce sa mint.

| fana1fp explică (pentru e1xtz):

Oricum tu crezi ce vrei.Scuzama daca team deranjat cu ceva

| kyliejenner a răspuns:

Culca-te cu el si se va desparti de tine laughing

| Dendoris a răspuns:

Are bani si experienta, nu?