| andrealove24 a întrebat:

Deci i-am dat nr prietenei mele baiatului pe care il plac de mult timp.Ea a fost de acord dar mi-a spus ca nu e interesata de el.El mi-a cerut nr ei de doua oro asa ca i-am dat nr acesteia.Dar am niste intrebaribig grine ce atunci cand ma vede incearca sa intre in vorba cu mine? La nunta la care mi-a cerut nr ei un baiat mi-a zambit si i-am zambit inapoi iar acesta a observat si mi-a zis sa nu-i zambesc ca e prost. Dupa un baiat ma invitat la dans asa ca si el a luat-o o fata de la masa respectiva.In timpul dansului se tot uita la mine si imi facea cu ochiul.Ce parere aveti? Cunm sa procedez Mai departe?

Răspuns Câştigător
| MariaaFairytale a răspuns:

Sunt 2 explicatii :
1. Incearca sa te faca geloasa si sa iti atraga atentia ca nu va fi foarte mult timp la dispozitie.
2.Ii place de prietena ta si incearca sa te ia de aproape ca sa se apropie de ea..stii da cate ori am patit eu asa? -_- Era sa le dau in cap la toti.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cere-i si tu numarul prietenului lui.....am senzatia ca se va infuria foarte tare sau va gasi mii de scuze ca sa nu ti-l dea!
Si, mai intreab-o si pe prietena ta daca a sunat-o vreodata, pentru ca nu prea cred s-o faca!
Se pare ca te place si vrea sa afle daca il placi si tu...nu stiu de ce nu te intreaba direct, ar avea o mare surpriza!

| Me01 a răspuns:

Buna
A fost de acord dar nu e interesata, daca nu o interesa nu ii dădea nr, poate băiatul nu știe inca ce sa aleagă, lasa-l sa vezi daca o caută pe prietena ta, daca nu o ca face intreaba-l direct( pentru ce ai vrut nr daca nu ai căutat-o )

| AlexandraCris a răspuns:

Eu, de exemplu, zâmbesc mereu. Nu ţin cont dacă persoana care mă vede zâmbind este proastă laughing.
Păi el te place, tu îl placi... Vorbeşte cu el. Fi deschisă, fi tu. Încerca doar să te facă geloasă.

| sirD a răspuns:

Parerea mea e sa mai citesti si sa inveti sa te exprimi ca esti proasta
Evolutia v-ar fi mancat dar acuma va protejam

| Floricikmov a răspuns:

Poate este gelos dar nu vrea sa arate asta.