| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci problema incepe asa:
eu in clasa 5 la inceput m am asezat in prima banca(port ochelari si de aia) cu o prietena c.pentru ca a 4 am sta cu ea deci...acum eu mi am mai facut o prietena i. si vreau sa stau cu ea in banca dar c. nu vreau (si ea are ochelari) dar problema este:
am vb
cu diriga (era si i. de fata) si diria a spus ca se gandeste... dar am rugat o de multe ori si 'ma gandesc'
acum c.este supi pe mine pentru ca vreau sa ma mut cu i.
dar ea cand s a mutat cu altcineva eu am tacut
dar acum cica s-a dus la doctor si ca i au crescut dioptriile(oricum ea la 18 ani se opereaza)
da eu (mi sa u rupt ochelari si imi zin in o lunaq )
deci eu nu am si eu dioptriile crescute nu doar ea le are
mrg
adica ea m-a rugat pe mine odat. sa o las sa se mute cu o fata acum ea nu ma lasa pe mine pot ca ea nu vede... i am zis ' frt u oricum ai ochelari da eu care mi ii am si cine stie cand vin. u oriucum te vei opera... ea o tine pe aiei;
acum diriga este plecata in paris si nu putem ( eu si i.)
sa vb cu ea sa o mjute pe i. cu mine pentru ca eu in viata mea nu am stat cu ea si imi doresc mult...
mai am o intr prietena c. (cu ochelari) tot timpul cand glumesti cu ea se supara imediat...ca nu tr sa faci asa ca... da ea nu stie de gluma ori asa face cu mine pentru ca doar cu mine face asa//. mrg daca ii zici ceva imed se supara si tr sa i oferi ceva ca sa mai vb cu tine adica nu stiu ce sa zic desprea ea *( este mai timida)
dar mnrg ce parere aveti ar tr sa mai vb cu c?\
sau vb cu diriga cand se intoarce sa o mute pe i. cu >mine?
scuze categorie
kiss

Răspuns Câştigător
| loundy a răspuns:

Mie sincer imi e cam greu sa citesc ce ai scris tu. Data viitoare incearca sa nu mai scrii prescurtat si sa pui punctele unde trebuie,

Asa, cat despre intrebarea ta, sa stii ca nu e bine sa dai la o parte prietenii vechi pentru ce noi deoarece pe fata noua poate nu o cunosti inca din toate punctele de vedere, poate ii sti doar partile bune si de aia vrei ata de mult sa stai cu ea. Oricum pana nu iti vine diriginta inapoi nu te poti muta deci nu ai altceva de facut decat sa astepti.

5 răspunsuri:
| Roxidd19 a răspuns:

Mamamiaalaughing m. c. a rugat-o pe i. sa laughing lool da nume

| Spirocheta a răspuns:

Iha, eu intr-a 5a mancam gramatica pe paine...

| TheCritic a răspuns:

Te rog eu mult sa reformulezi intrebarea si... fara ca,scuze,x,i, c, d...bla-bla-bla.Ti-oi fi creeat tu propriul limbaj dar multi dintre noi nu il stim inca.IDEM spirocheta:in a 5-a mancam gramatica pe paine si la scoala si acasa si crede-ma ca daca ai fi facut ca mine doar 1 ora de limba romana pe saptamana acum te gaseam tot in clasa a 3-ahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auziti da sunt pe site uni care scriu mai urat
eu am cerut rasp
ikl dai bine nu iar bine
da nu am chef de voi
u in clasa 5 mancai ramatica
bv vezi sa nu te ineci
hai frt
dai rasp saun u \

| ladypink1 a răspuns:

Scuze...mi-e lene sa citesc oh go on