| FrAnCeLiNa a întrebat:

Diriga nu vrea sa ma mute din banca mea dar eu vreau ca in banca sta un prost postelnicu care ma deranjeza si copiaza diriga spune ca numi face nimic.Cum pot sa o conving.Scz de categorie

13 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Si eu stau cu un baiat in banca si as vrea sa stau cu o fata, spune-i ca copiaza si ca te deranjeazahappy:*:*

| EvangelineLovin a răspuns:

raised eyebrows aveam si eu in clasa unu postelnicu in generala. spune-i ca copiaza de la tine si spune-le si parintilor sa vb cu ea.

| FrAnCeLiNa explică (pentru EvangelineLovin):

Cum il mai chema?

| EvangelineLovin a răspuns (pentru FrAnCeLiNa):

Nu mai stiu, parca Mihai? nu mai tin minte ca noi ii ziceam postelnicu.

| FrAnCeLiNa explică (pentru EvangelineLovin):

Si pe asta tot mihai il cheama acum tu ce clasa esti?

| FrAnCeLiNa explică (pentru EvangelineLovin):

E unul cu dinti marii si taicasu e preot? Si are o sora?

| EvangelineLovin a răspuns (pentru FrAnCeLiNa):

Acu eu sunt la facultate, nu cred ca avea sora, or fie veri sau ceva.laughing

| gabytz18 a răspuns:

Faza cu parintii e cea mai buna laughing). O sa faci rost de alt coleg de banca. Daca chiar vi cu parintii poti castiga o banca in primul rand.

O poti face pur si siplu o sa terte cateva zile diriga dar poate se obisnuieste pana la urma. De scazut nota la purtare nu ti-o scade daca vi cu parintii, asta e sigur laughing. Doar nu ai spart ceva, baut fumat sau drogat in scoala laughing). Parerea mea thinking nu stiu ce isciplina se impune pe la voi.

| impulls a răspuns:

Spune-i ca daca nu te muta vii cu parintiilaughing si ca nu-ti place fata lui

| OricineAltcineva a răspuns:

Vorbeste in privat cu profesoara ta si explica-i ca iti afecteaza capacitatea de a fii atent la ore colegul tau, nu cred ca este cazul sa vii cu parinti pentru un lucru nu chiar asa de important dar este bine ca si parinti tai sa stie de acest lucru.