| kitzulea a întrebat:

am o problema in relatie! Ne-am inceput a intilni pe 24 iulie, si el lucreaza in alt oras asa ca ne vedeam doar simbata si duminica, ultima data cind ne-am vazut a fost bine, eu eram cam cu dispozitia rea dar totul mers bine, si am vorbit ca vine simbata si ne vedem! iata ca a venit simbata si de 5 zile deja nici nu suna nici nu scrie, si nu inteleg nimic.Este online pe net, stam amindoi.si nici unul nu scrie, i-am scris deja eu de 2 ori si am vorbit, parca totul normal, dar din partea lui nimic! ce sa fac acum?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, ar trebui sa il intrebi ce e cu el si de ce e asa de distant... abia sunteti la inceput de relatie; cine stie, poate e ceva cu el, poate l-a suparat ceva, desi cred ca iti spunea daca era ceva.
Suna-l, stabileste o intalnire cu el si asa ve-ti discuta despre tot ce te framanta, macar sa stii daca mai are rost sau nu sa speri la el si la aceasta relatie.
Ceva e cu el daca de 5 zile nici nu suna, nici nu scrie, are el ceva, poate are ceva probleme, sau din pacate e posibil sa aiba pe alta, nu putem acuza fara sa stim, dar totusi e posibil si asta.
Doar o discutie serioasa cu el fata in fata, te poate lamuri si iti vei da seama dupa cum vb.si cum se comporta, daca e alta la mijloc sau are altceva.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trece prin momente dificile nu-i nimic

| Zenithf a răspuns:

Poate este doar munca. O fi fost vreo predare de proiect, sau ceva ce l-a tinut ocupat si week-end-ul. thinking