| Iuus a întrebat:

Eii bine...imi place de un baiat, care mi-a spus ca ma place, si i-am zis ca nu il cred [ ca el mai face misto de fete asa ] si el mi-a zis ca o sa vad luni[ adica pe 9.05.2011 s-a intamplat] SI luni el m-a pupat si o prietena de-a mea s-a uitat foarte urat la minebatting eyelashes; si de atunci, caci si baiatul a vazut-o nu mia mai vorbit. iar alte fete spun ca e mai rusinos si nu are curaj sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el
ce ar trebui sa fac eu in acest cazbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Oana_9527 a răspuns:

Deci.ai noroc daca se dau baietii la tinewinking...ai mai multe posibilitati 1 daca baiatul este frumos atunci... pupal si tu 2 zile lu geloasele alea sa taca si daca chiar iti place de baietel atunci.nu le baga in seama, si nu este rusinos sa te pupi cu un baiat asa cam :*:*:*:* laughing 3 nu il mai bagi in seama pe baiat

3 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Pai...amandoi aveti aceleasi sentimente de iubire,incearca sa faci tu primul pas si apoi vei vedea ce se intampla,daca acesta te va primi alaturi de el nu-ti mai pasa de ceea ce spune lumea, in ceea ce priveste acea fata incearca sa vorbesti cu ea sa vezi ce simte pentru acest baiat, iti urez bafta!

| Stefii_6358 a răspuns:

Poi daca e mai timid eu nu cred ca ar fake glume din alea cu fetele laughing. Intreaba'l daca te place sh fa tu al doilea pas tongue daca il placi mult nu ar trebui sa iti pese ce cred ceilaltzi.actioneaza repede fiind ca s'ar putea sa'l pierzi. Mult noroc kiss

| ButSexSurprise a răspuns:

Bagate tu pe elhee hee