| Cocossparangeta a întrebat:

Bună dimineața, pe data de 23 ianuarie am întreținut relații intime neprotejat, după 4 ore am luat prima pastilă de postinor și a 2 la 12 ore. Mi-a venit menstruația în februarie, martie aprilie, acum în mai nu mi-a venit, deja au trecut 28 de zile, sa ma îngrijorez, având în vedere ca nu am mai întreținut relații intime deloc?

Răspuns Câştigător
| SociopatuI a răspuns:

Nu poate fi vorba despre sarcina. Iar pana acum pare doar sa fie vorba de o intarziere. Daca esti nesigura de starea ta de sanatate, du-te la ginecolog iubito.

1 răspuns: