| anonim_4396 a întrebat:

Buna Dimineata TPU! Am o problema si vreau sa va zic si la voi sa vad ce parere aveti.Chiar m-ati ajuta.O sa zic mai pe scurt.

Acum 2 luni si ceva am fost cu mai multi prieteni la un prieten acasa.Acolo era si un baiat care acum is cu el dar atunci nici in ruptul capului nu imi imaginam ca o sa fiu cu ellaughing.Cu timpul am tot umblat la acel prieten acasa si ne distram toti impreuna, dansam si asa mai departe.Astea se intampla doar in weekenduri...el ii din alt oras nu-i asa mare distanta, in fine.

Acum doua saptamani a intrat pe mine. Am fost gen okthinking Am tot vorbit, a tot intrat pe mine si asa unpic incepea sa imi placa de el dar nu i-am zis. Cand ne-am vazut am tot vorbit si asa si am inceput sa ne saruuutam si mi-a spus ca ii par foarte misterioasa..eu is mai timida si asa si mi-a spus ca asta ii place la mine ca asa era si el si chestii din astea.

Weekendul asta am facut o gafa marelaughing Care imi pare nespus de rau..Am inceput sa ma imbat siii m-am sarutat cu doi baieti fata de el :l Atunci pe moment nu imi pasa de nimic.asa tare ma distram pana mai spre dimineata cand mi-am dat seama ce am facut si am mers la el sa imi cer scuze.o ora cam asa nu o vorbit cu mine...si apoi a venit langa mine si mi-am cerut scuze i-am spus ca daca nu eram beata nu faceam asta si asa.El inainte era foarte nervos, s'o certat cu baietii cu care m-am sarutat si asa...

Apoi mai spre dimineata m'o iertat :chiar daca nu meritam sad si am dormit impreuna imbratisati toata noaptea si i-am repetat una intruna cat de rau imi pare ca eu chiar nu is genul sa fac chestii dinastea.SI ne-am sarutat toata noaptea si dimineata la fel. si apoi el a plecat in orasul lui si noi o sa ne vedem doar in fiecare weekend.

Deci repet eu cum is mai timida cu orice baiat cu care am fost inainte eram foarte antisociabila. abia vorbeam cu ei la inceput pana ma obisnuiam ca eu is mai deschisa cand incep sa cunosc o persoana.la inceput ...no waylaughing)daaaaar asta nu imi explic ..cu el cu care sunt acum de la inceput nu imi era rusine de el, parca is cu el de cateva luni asa ma comport cu el happy simt doar fluturasii aceea din stomac cand il vad.Am inceput sa ma atasez de el...I-am spus ca, cum era sa imi faca el asa..sa se imbete si sa se sarute cu ofata fata de mine si mai spre dimineata sa imi ceara scuze uai nu stiu n-am cuvinte.Si mi-a spus ca nu-i genul si mi-a spus ca eu il iertam? si i-am spus sincer ca nu.

Daca imi facea asta ma simteam foarte nasol.chiar imi pare rau ce i-am facut.Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Mi se pare ca ai fost chiar nesimtita pentru faza cu sarutul, dar daca el te-a iertat inseamna ca chiar tine la tine si poate ar face orice sa te tina langa el, si chiar daca tu ai facut ce ai facut, el te-a iertat doar din simplu fapt ca vrea sa fi cu el, sa fi langa el poate tu ii dai culoare vietii lui. Dar sfatul meu este sa nu mai faci asta niciodata pentru ca dupa ce pierzi o persoana, abia atunci realizezi cat de mult tineai la acea persoana. Bafta. Si felicitari pentru relatie.

| Cristiann25 a răspuns:

Vrei sa-ti spun o paerere sincera? Pai in locul lui nici salut nu-ti mai spuneam vreodata(poate intr-o alta viata). Prea prost baiatul asta ca te-a iertat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine ca iti pare rau, ma intreb daca te-ai trezit din betie cand ai postat intrebarea asta laughing

| elvisel a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma mira faptul ca la betie nu mai era ea asa de timida laughing

| anonim_4396 explică (pentru elvisel):

Taci ma! Vrei sa sar nebuna pe noi sa ne sarute? Iar se supara ala pe ea don't tell anyone

| carmenanca a răspuns:

E urat din partea ta, dar toti trecem prin asta. asta e acum nu mai e nimic de facut doar sa ii recastigi increderea. si sa inveti din aceasta greseala ca data viitoare daca se va repeta s.ar putea sa fie prea tarziu :/ asa ca invata sa pretuiesti sa respecti persoana de langa tine ca sa nu o pierzi. ca in general ai vazut si tu cum e pretuiesti ceva dupa ce ti.ai dat seama ca l.ai pierdut. ai grija pe viitor. P.S daca te.a iertat baiatul chiar tine la tine, deci nu se merita sa iti bati joc :* te pup iubito!