| Piticiubeşteciocolatacaldă a întrebat:

Bună din nou. Să trecem peste partea cu acel bărbat; am o altă întrebare la care aş dori măcar câteva răspunsuri ajutătoare.
Anul trecut am cunoscut un băiat; la început nu ne suportam; deoarece iubita lui era şi bineînţeles este o femeie uşoară, înţelegeţi voi. Eu cum nu o suportam; acelaşi sentiment era şi pentru el. În fine, s-a despărţit de ea, şi ne-am împrietenit. Am devenit până la urmă ca un frate şi o soră. Până am fost cu prietena mea cea mai bună la el acasă; menţionez că şi el era cu prietenul cel mai bun. Ne comportam la fel, tot ca un frate şi o soră doar că de data; vizionam un film şi stătea aproape în braţele mele. Şi. la sfârşitul filmului m-a sărutat. Okay, am zis că e o glumă ceva, nu îmi venea să cred. De atunci am rămas împreună ceva timp; noi fiind zilnic împreună, dormind la el am început să mă ataşez, să ţin la el. A venit ziua când ne-am certat; menţionez că e o persoană foarte supărăcioasă. Am stat 2-3 zile certaţi; apoi ne-am împăcat. El mi-a cerut să mă culc cu el şi, ţinând la el am făcut-o. A doua zi; totul bine şi frumos; pe seară aud din gura lui; că e cu alta la o petrecere. Vă imaginaţi ce noapte aveam.
În fine; acum o lună ne-am împăcat iar şi iarăşi ne-am certat.
Întrebarea este : Cum îl fac să se reîndrăgostească de mine ca la început? El se purta extrem de frumos; acum este altfel.

2 răspunsuri:
| ButONaSirynuKA a răspuns:

Sa o iei de la capat adica sa refaci momentul sarutului... poate merge adica sa mergi cu prietena ta la el acasa si sa fie si prietenul lui si va uitati la acelasi gen de film si la sfarsitul filmului poate iar de saruta. Sper ca te-am ajutat! bafta! funda?

| ZURRYY a răspuns (pentru ButONaSirynuKA):

Da sigur pe bune tu creca visezi nu poti sa dai timpu inapoi cred ca..si eu avut o situatie similara..numai ca dupa ce am aflat m-am dus la el si i-am dat doua palme 2 sapt nu am mai vb iar dupa daoua sapt a venit la mine si a vrut sa vb eu fiind atat de suparata am refuzat si am peste 500 de mesaje si apeluri de la el in final am acceptat sa ne impacam iar acum este foarte atent la orice detaliu>SFAT>Lasa lucrurile asa cum sunt iar daca te iubeste se va intoarce iar a doua oara va fi mult mai atent iar tu sa fii mult mai..sa nu-l tii legat lasa-i tmp si se va intoarce la tine