| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

Buna dragi mei prieteniisad,am o mare problema iubesc si cred ca sunt iubita dar relatia noastra este la distanta,el este din Bucuresti eu din Petrosani. Iar acum cateva zile prietenul pe care nimeni nu-l mi-l considera ca si iubit al meu deoarece era o relatie virtuala pana acum ceva timp, zic asta deoarece a venit la mine dar in fine asta a trecut, acum problema mea este ca eu sunt virgina(am 18 ani ) iar el stie asta si am vorbit despre relatia -sex & dragoste- iar eu i-am spus ca nu vreau inca si ca nu sunt pregatita inca iar el pana acum mi s-a jurat ca nu a facut-o cu niciuna si ca pur si simplu de cand sta cu mine nu a facut-o...nu stiu ce sa cred stiiti in seara asta imi spunea ca la un moment dat nu o sa mai poata si o sa o facasad ma doare enorm eu am zis ca il inteleg dar odata mi-a zis ca a facut-o si numai sufletul meu stie ce a simtit si atunci nici macar nu-l avusesem in bratele mele, ce sa fac mi-a zis ca ma va lasa pana la urma pentru ca daca eu ii zic sa ma inteleaga asa imi zice si el sa il inteleg, ce sa faccrying il iubesc si nu vreau sa-l pierd dar el a devenit mai indiferent si am inceput sa simt si acel sentiment parca ma inseala, ce sa fac? nu sunt pregatita sa o fac deoarece pot sa fac chestia asta si el sa se faca ca nu ma mai cunoaste.m-am saturat niciodata nu am avut noroc in nimic va rog ajutati-ma numai stiu ce sa fac.eu gresesc? gandesc rau zice-ti-mi va rog am nevoie de niste sfaturicrying scuze daca v-am plictisitsad seara buna!

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Buna.adauga-mi id ramy_srz vreau sa discutam si poate te pot ajuta.

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Buna!
stii nimeni nu este in stare sa iti raspunda corect la aceasta intrebare, sentimentele acelea supreme de iubire stau intre voi doi, doar voi stiti daca intr-adevar va iubiti sau nu, sunteti singurii care cunosc problema din interior, sfatu-l meu este sa va rezolvati problema intre voi, voi sunteti cei care decid ce e bine si ce e rau in relatia voastra, sunteti destul de maturi pentru a decide singuri! Sunt barbat si il inteleg, acum nu stiu cat a asteptat dupa tine, dar totusi daca il iubesti si te iubeste nu vat ce va-r impiedica sa nu o faceti, stii daca o faci cu el peste 7 ani, crezi ca atunci nu poate sa te lase daca vrea? e o prostie mare faza cu n-o fac, daca ma lasa... poate sa te lase oricand si dupa ce o faceti si inainte sa o faceti, oricat de mult timp ar fi trecut de cand sunteti impreuna. Sper ca am putut fii de foloswinking

| Jameson a răspuns:

O relatie la distanta nu tine.
Daca ai petrece mai mult timp cu el te-ai simti pregatita sa faceti sex. Dar asa normal ca nu te simti pregatita.
Si el la randul lui este barbat si gata

| nikbad4u a răspuns:

De fel daca il iubesti credel e baiat nu poate rezista mult fara a face ceva cu tine mai ales daca u esti frumoasa ai faci rau mult lui deci ia-ti inima in dinti daca vrei sal ai langa inima ta si fa cu el ca nu mai suntem ca pe vremea cand nu o faceau pana ce nu se luau la biserica cum facea parinti nostri tu trebuie sa incepi usor si pentru tine ca fata nu va fi rau sau dureros sa stiii conteaza cum va proceda el sau cum vrei u sa faceti o sugestie de la mine ar fi sa o faci ca la inceput inainte sa incepeti actul sexual sa incepeti cu niste sarutari si mangaieli peste tot pe corp si apoi usor usor

| NeneaGogu a răspuns:

Tu ai gresit, nu trebuia sa pui suflet in asemnea relatie mai ales ca este o asa mare distanta intre voi, daca nu esti pregatita (sufleteste ) sa incepi relatia sexuala nu o face, juramintele lui nu fac nici cat negru sub unghie, o sa te doara ce iti spun dar eu zic ca asta e cel mai corect (ma mira faptul ca ai 18 ani ) nu trebuie sa mai continui relatia cu el. Eu stiu un fante din acesta care a mers de la Galati la Turnu Severin, Satu Mare, Oradea pentru o relatie sexuala, si eu sunt barbat dar nu m-as deda la asemenea gesturi

| hitman112 a răspuns:

Sex cu alta sigur nu a facut, daca te insala sa fi sigura ca nu o sa iti spuna, doar se lauda ca sa te forteze pe tine. Sfatu meu e: chiar daca il iubesti, cauta un baiat din orasu tau, relatile la distanta sunt greu de intretinut.

| daniellllaaaa a răspuns:

Dragostea intrece orice obstacole! Dar in legatura cu sexul, daca prietenul tau te iubeste cu adevarat nu ti.ar cere sa faci lucruri care u.ti convin. Intr-adevar e greu sa intreti o dragoste de la distanta dar cum am zis mai devreme, iubirea intrece orice obstacole! Asa ca daca vrei sa fii cu el si sa pastrezi relatia, fa ce.ti spune inima! succes funda? :*

| omgosh a răspuns:

Corect:
1. dragii
2. prieteni
3. "am o mare problema" *virgula*/*punct*
4. "nu-l mi-l"? rolling on the floor pe bune?!
Nici nu mai continui... rolling on the floor