| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
E firesc ca dupa primul contact sexual, sa sangerezi putin chiar si a doua zi?
Va rog frumos. Multumesc!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,e normal

| Vix999 a răspuns:

Da este normal.

| Ramona000 a răspuns:

Da,cat se poate de normal

| pisicutzamik a răspuns:

Da este normal

| hotdesire a răspuns:

E normal sa sangerezi dupa primul contact sexual, himenul a fost perforat. Se intampla si dupa 2-3 contacte daca baiatul nu e dotat sau daca a durat putin actul. Stai linistita.

| OodanteoO a răspuns:

Pai daca esti baiat e normal deoarece ti s-a rupt,, ata''(bucata de piele care iti protejeaza capul penisului), iar daca esti fata inseamna ca esti in menstruatie si iti recomand sa te duci la ginecolog.

| OodanteoO a răspuns:

MA

| Georgy_Balan_1998 a răspuns:

Daca esti fata eu zic ca este normal si ca nu ar trebui sa-ti faci griji in aceasta privinta.

| Costel_Margarint_1969 a răspuns:

Da e foarte firesc depinde de cat timp a durat actul sexual

| izza99 a răspuns (pentru Costel_Margarint_1969):

Este normal sa sangerezi dupa primul act sexual...