| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, este ok sa port după mine 2-3 prezervative?
Am 14 ani dar vreau sa fiu in sigurata daca e ceva.

E ok sau nu?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti in siguranta daca porti prezervative la tine? adica daca iti fura unul banii arunci cu prezervativul dupa el?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i ok, pentru ca varsta asta nu vei avea asemenea sanse, esti mult prea mic sa apara ceva prea curand.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok.

| alina2k18 a răspuns:

laughing
E ok copile laughing

| Justme1997 a răspuns:

In caz ca ai chef sa le umpli si sa arunci cu ele dupa oameni poate laughing

| Plato a răspuns (pentru Justme1997):

Exact asta voiam sa zic si eu. laughing

| EcceHomo a răspuns:

E ok.Eu am dublul vârstei tale şi port întotdeauna în geantă o cutie d-aia mare, de 12 bucăți.Bine,le am de vreun an, cred că au şi expirat.
Aşadar, cantitatea este direct proporțională cu vârsta.happy

| Subsemnatul123 a răspuns:

Vezi sa nu te violeze vreo femeie pe strada.

| BadAngel3 a răspuns:

Pai daca ai cu cinelaughing

Dar chiar si asa, mai bine sa le ai decat sa vii maine-poimaine cu o intrebare stupida de genul "oare a ramas insarcinata"happy