| bianca37 a întrebat:

Ce inseamna cand visez ca cineva imi spune ca un baiat are sentimente fata de mine
Adica am visat ca o doctorita mi-a spus sa nu mi mai ascund sentimentele si ca prietenul meu cel mai bun ma place si el si are sentimente fata de mine si avem sentimente reciproc unu pentru altul

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că te gândești la el și noapte subconștientul tău face la fel.

| sierra1 a răspuns:

Ooooo, asta (interpretarea) e un proces științific (?!) exact și laborios, ia de aici detaliile cerute

https://www.portal-info.ro/dictionar-de-vise/semnificatie-doctor-1887.html

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu inseamna nimic.E doar creierul tau care se distreaza procesand informatiile de peste zi, alaturi de cele mai vechi.Nu exista nicio legatura concreta cu realitatea, decat daca faci tu ceva in acest sens.

| Hyperion7 a răspuns:

Nimic,ci te ai gândit la asta și mintea ta se joacă cu aceste gândurilaughing