| Ingrid2002 a întrebat:

Bună, eu am cunoscut un băiat acum 3 luni printr-o prietena, am vorbit cu el și am fost împreună vreo luna dar nu ne-am văzut deloc cât timp am fost cu el, ne-am despărțit pentru ca el este foarte gelos, ne-am dat Block pe Instagram Facebook și wap și acum vreo săptămâna i-am dat mesaj pe număr și am vorbit. Iar după mi-a dat bloc, acum nu stiu dacă ma mai place, el ma plăcea mult știu asta, îmi puteți spune dacă ma mai place sau dacă are rost să-l mai caut?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Asta numești tu relație?
Nici măcar nu va-ți vazut și tu zici că te place.
Probabil el și-a găsit pe alta, de asta te-a blocat pe Facebook si Instagram.

| Ingrid2002 explică (pentru Andreeush):

Da dar menționez ca vb cu un prieten în timp ce eram cu el, dar cu băiatu cu care vb, vb doar ca prieteni nu ca altceva, și din asta era gelos, și am văzut ca a vb cu mai multe prietene de ale mele, despre mine...

| Andreeush a răspuns (pentru Ingrid2002):

Dar oricum ai zis că nu va-ți vazut când erați împreună, și asta nu e ok.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă este gelos nu are rost să îl mai cauți, gelozia este o boală care strică viața. Tu nu ești prietenă, parteneră, iubită, ești obiectul lui proprietate personală.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te place, nu are rost sa-l mai cauti.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Este gelos și tu ai vrut să mai vorbiți? Dacă v-ați fi împăcat este posibil să fi ajuns să te și bată. Gelozia dusă la extrem nu este bună. Eu te sfătuiesc să nu-l mai cauți. O să-ți găsești un bărbat care să merite. Toate la timpul lor.

| Csander a răspuns:

Iti pot spune sigur ca nu ai avut nici o relatie cu el si ca ar trebui sa mai cresti un pic si sa-ti vina mjntea la cap odata.
Cum ati fost impreuna daca voi nu v-ati vazut niciodata? Cum stii ca era fix persoana aia in spatele conturilor pe care le avea? Mediul online poate sa fie extrem de inelator, nu ii mai cade prada atat de usor ca poate urmatoarea ta intrebare pe TPU o sa fie crva de genul "sunt insarcinata?".

| Ingrid2002 explică (pentru Csander):

El stie totul despre mine îmi știe și neamu absolut tot, și da ne vedeam înainte sa fim împreună ieșeam ca prieteni la bunica mea

| Csander a răspuns (pentru Ingrid2002):

Ai explicat altceva iar acum ai spus altceva. Maturizeaza-te si incearca sa gandesti.