| ElySiKazy a întrebat:

eu am fundul foarte bombat. le place baietilor sau le displace?
pana acum le-a placut dar nu stiu laughing. eu cred ca e mai bine asa decat sa fiu scandura straight face
funda

Răspuns Câştigător
| danaiubitzik2006 a răspuns:

Normal ca le place tongue

11 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ce intrebare de rahat. pe cine intereseaza ce fund ai tu? sau ce crezi tu despre asta?

| Brigi_5231 a răspuns:

Depinde felul baietilor.
In zilele astea baietii se uita doar la fund si la alte parti ale corpuluihee hee
Dar exista si baieti normalitongue
Fundabig grin?

| DenisaAbdn a răspuns:

Vai tu, fata! Ce intrebare e asta? Ursilor, va place mierea?

| wildthing a răspuns:

Cu asta ce ai vrut sa spui...ai vrut sa aflam ca esti "buna"? laughing Nu ne intereseaza, atata timp cat te foote altu'.

| inna a răspuns:

Ce iti mai place sa te lauzi! laughing. Logic ca e mai ok sa ai. Cum sa le displaca.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda

| robygabitzu1997 a răspuns:

Le place foarte multwinking

| EnterSandman a răspuns:

Pai pune si u o poza...cu fundul tau.sa vedem si noi, ca poate ai exagerat cu "foarte bombat", poate nu e chiar asa de bombat si te va contrazice cineva, hai cu poza si mai vedem happy

| Funny a răspuns:

Daca mi'l arati si mie, iti dau un raspuns sigur tongue

| NoName_2653 a răspuns:

Tu chiar n`ai ce face, a? :]]
Ce întrebare de duzină. straight face

Avem şi noi şi nu ne lăudăm pe diverse site`uri oh go on :]]

| princess_8434 a răspuns:

Saluut! nu trebuie sa te gindesti ca altora sa le placa trebuie ca tiie sa iti placa cuum arati si apoi celorlanti big grin
xDxDxD