| anonim_4396 a întrebat:

Eu de 2 saptamani vorbesc cu un baiat, inca nu ne-am intalnit. El are poza de profil cu fosta de care e despartit de o luna si ceva. Observ că ea ii da like-uri lui. Faza ii ca mie imi tot scrie ca daca ar putea ne-am muta impreuna, ca ii place de mine si tot felul de abureli care mai de care siropoase. Sa mai continui sa vorbesc cu el sau se gandeste la fosta?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vrea să te ia de umplutură să îi umple ei lipsa. Mutatu împreună e mult prea rapid în situația asta. probabil trebuia să se mute cu ea sau au stat împreună și acu simte lipsa cuiva în casă sau dorința de a face pasu pe care n-a putut cu ea și de aia îți zice ție.

| sierra1 a răspuns:

"Sa mai continui sa vorbesc cu el sau se gandeste la fosta?"

pare funny, de ce n-ai vorbi?

| Andreeush a răspuns:

Dacă el încă se gândește la fosta tu îți pierzi timpul cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce nu îți dai seama?!? E genul ăla care aleargă după doi iepuri. Dacă nu iese nimic cu tine, poate se alege cu ceva de pe urma fostei. Sau invers. Dar ghici ce. Ăștia care aleargă după doi iepuri nu vor prinde nimic. E un papă lapte.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc să nu mai continui. Dacă are poză cu fosta este clar că tu ești roata de rezerva. Te vrea doar pentru sex.

| Marlene123 a răspuns:

E clar ca inca e ceva intre el si fosta daca tine poza cu ea. Eu zic sa nu mai vorbesti.