| mariamariamaria555555 a întrebat:

Buna
eu plac un baiat din clasa I si acum il plac si suntem in a 5
el e genul care e cu mai mult fete deodata
toate fetele din clasa sunt topite dupa el
uneori imi spune ca ma place mult dar a doua zi aflu ca e cu alta fata
Eu sunt indragostita de el
uneori se uita frumos la mine
dar mereu ne certam
Intr-o zi la sport din greseala un baiat mi-a pus mana pe sani si s-a dus la baiatu care il plac si I-a spus ca crede ca eu port sutien, iar baiatu care il plac a venit si mi-a pus mana pe sani si a zis ca nu port
Il plac mult, dar oare el ma place?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sani la 11 ani? Termina ca-s mai mare in piept eu ca baiat decat tine. Gigolo, nu gluma! Smecher om la 11 ani!

| Florentina9210 a răspuns:

Si tu le dai voie la baieti sa puna mana pe sanii tai? Asa te respecti? Halal educatie ai primit!

| Otto2014 a răspuns:

Si tu ii lasi sa-ti puna mana pe sani,sau ce ai tu? Looooooooooooooooooool, ce prostie! Nu, nu te place, face misto de tine, la 20 de ani sa te gandesti la dragoste, nu acum.

| JohnnySilverhand a răspuns:

Nu te jignesc, dar asteapta sa cresti pe la 15 ani sa vezi ce proasta ai fost.
Sunt băiat si când aveam 11 ani eram gelos pe un coleg ca il plac toate fetele, ghici ce s-a întâmplat acum?
E o uratanie, toate fetele fug de el. Am mai mult succes eu la fete decât el acum.

| Danut0123 a răspuns:

Tu pe clasa a V-a stai sa te gandesti la dragoste? laughing Mai bine ai lua o carte in mana si ai citi =]]