| anonim_4396 a întrebat:

eu si prietena am facut sex de 2 ori fara prezervativ dar nu am ejaculat in ea. In fine nu asta este problema si prima data respectiv si a doua oara ia curs sange din vagin, e normal?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Alesssya a răspuns:

Sau probabil era virgina si nu ti-a spus si asa se intampla cand o face prima oara, i se rupe himenu! Este ceva absolut normal!

| NonEinstein a răspuns (pentru Alesssya):

Pai era virgina scuze am uitat sa mentionez, si ok am inteles ca prima data ii curge sange, dar de ce si a doua oara?

| Alesssya a răspuns (pentru NonEinstein):

Pai poate sa ii curga si de 5 6 ori depinde. Pana se rupe la maxim si se opreste singura sangerarea!

| NonEinstein a răspuns (pentru Alesssya):

Aha, inteleg, multumesc pentru atentie.

| Alesssya a răspuns (pentru NonEinstein):

Nu ai pentru ce!

9 răspunsuri:
| pisikutza123 a răspuns:

Poate ii venise menstruatia...

| ionut1134 a răspuns:

Am vazut asta in filme porno laughing cred ca este normal efecte secundare ale sexului

tine minte: Sexul excesiv dauneaza grav penisului (poate se termina reverva infinita de sperma laughing )

| stelyii a răspuns:

Hmm nu prea e normal, oricum nu exista risc sa ramana insarcina, daca lucrurile s-au intamplat asa cum spui. N-ar fi deloc rau un control ginecologic! poate este vorba si despre un BTS.

| RăspundLiniștit a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ce spun dar era in neregula daca curgea bere.