| anonim_4396 a întrebat:

Bună fetelor, am o intrebare pentru voi.
Am 20 de ani, sunt virgin si am un testicul. Mi-am facut toate analizele si pot face copii si mărimea penisului meu este de 18, 4 cm si 14 circuferinta.
Imi este foarte rușine să mă culc cu o fată pentru că am doar un testicul si poate rezist puțin si dacă o am mică.
Dacă ați fi într-o relație cu un băiat si v-ar zice ca are doar un testicul si este virgin ce ați face, ce ați zice, ați contina relația sau sa faceți ceva mai mult cu el?

9 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Esti doar un laudaros unii pe buna dreptate ti-au zis ca esti mincinos! Tu ai uitat ca anul trecut in toamna ai mai insirat verzi si uscate ( adica ai mai postat o... intrebare ) la care ti-au raspuns 17 persoane ) cand te laudai cu masina unde spuneai ca ai masina din munca ta si acum spui ca ai 20 ani! vezi unde-i minciuna! apoi mai lasao in pace cu masuratoarea in zecimale a barbatiei tale, vezi ca metru cu care ai masurato este mai scurt la un capat happy - cat despre circunferinta la fel nu-i de crezut sa stii ca 14 cm e foarte mare asa ca intotdeauna minciuna si lauda de sine au picioare scurte.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ca ai doar un testicul, fiidca sunt si fete care au 1 singur san si vad ca nu moare nimeni din atata lucru.
In ce priveste masura penisului, spui ca este cam mic "rezist puțin si dacă o am mică., dar totodata dai o masura super exacta de 18.4cm, ceea ce ma duce cu gandul ca ai masurat-o de la anus, nu cum ar fi corect, cu rigla peste penis.
Ma rog, intr-o relatie de viitor conteaza atat marimea cucului cat si posibilitatea de a face sex si copii, dar mult mai important este cum te prezinti tu fetelor, cum vorbesti, cum te comporti samd.

| Marian12123 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu eu am măsurato asistenta cand am fost sa fac analize, nu de la anus o măsurato de unde începe până la se sfârșesc capul.
Eu cand m-am născut am avut un testicul normal si ceva mic atunci mi-a dat o injecție hormonale ca poate crește dar o fost doar o bucată de grăsime mică, m-au operat si pe masa de operație am făcut hernie sau ceva de genul am uitat....in fine. De asta sunt mai dezvoltat daca asta crezi, am prieteni cu si mai mare

| Marian12123 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cum doamne de la anus, daca o măsoară asa am 25+.
Ai avut iubiți sub medie? In famile toți sunt bine doar ca am avut un noroc sa fiu gros cu injecție hormonala

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marian12123):

Baiete, pe noi chiar nu ne afecteaza masura cucului tau si nici faptul ca minti sau nu, eu ti-am spus doar ce am gandit, odata ce tu te-ai starduit sa mentionezi ca-i mic, dar ai avut grija sa dai masura pana la cel mai mic milimetru.
Ma rog, de asta se vor bucura fetele/femeile cu care vei avea sex, daca vei stii si ce sa faci cu el.
Oricum aici nu-i relevanta masura, ci faptul ca ai 20 de ani si esti singur, iar adevaratul motiv il stii doar tu.
Poate este bine sa te re-analizezi si sa vezi ce este gresit in comportamnetul si prezentare ta fata de fete, de nu se leaga nici o relatie. Ceva trebuie sa fie aiurea, fiindca baietii care au toate dotarile necesare au si succes teribil la fete, ceea ce la tine este taman pe dos.
Asadar, roaga-ti parintii si prietenii sa-ti spuna, dar la modul cel mai sincer, cum te vad ei in realitate.
Poti merge atat de departe incat sa dai fiecaruia in mana o bucata de hartie si un creion si sa scrie fara sa-si decline numele lor, ce parere au despre tine si cum te vad ei in societate, ce ste gresit la tine si ce este prea mult ori prea putin.
In fata, toti te vor maguli si iti vor spune ce vrei sa auzi, dar in secret, cu biletele scrise si nesemnate, nu vei stii.
Eventual, roaga-i acasa la ei sa faca aceasta lista cu bune si rele despre tine si ce cred ei ca ar trebui tu sa imbunatatesti si la ce sa renunti ori sa schimbi. Si sa le aduca impaturite, cand va intalniti cu totii.
Cred ca exercitiul asta va face lumina in cunoasterea personala, si-ti va da ocazia sa te ajustezi, acolo unde-i necesar.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru informarea ta corecta, trebuie sa afli ca sa stii si tu ca un penis mai lung de 16-17 cm si cu circumferinta de peste 12 cm, de regula provoaca disconfort sau chiar durere in loc de senzatia de placere si satisfactie. Este concluzia stiintifica si medicala la care au ajuns toti cei care efectueaza cercetari de specialitate in acest domeniu, asa cum reiese din comentariul urmator :
'' În urma acestui studiu a reiesit că femeile preferă în medie un penis de 16-17 cm lungime și aproximativ 12 cm circumferință. Interesant este că cele mai mari penisuri au fost alese numai pentru a satisface curiozitatea intr-un.""one night stand"".
„Un penis mare are riscul de a cauza durere în timpul sexului. Totuși, femeile își asumă acest risc înna numai in cazul unui one night stand.", afirma/spune medicul cercetator Dr. Nicole Prause.
https://unica.md/......-femeilor/
In privinta existentei doar a unui singur testicul orice discutie este cu totul inutila fiindca acel testicul produce spermatozoizi sanatosi deci si viabili intr-o cantitate mai mult decat cea minim necesara.
Multa sanatate!

| Mopmop a răspuns:

Recunosc ca de mic m-a batut matematica... insa cum e asta lungime18, 4 si CIRCUMFERINTA 14 cm? Ciudat sa umbli cu un butuc in chiloti....eu zic sa mai tai din ele ca nu intra in soba!

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Boss, o femeie o poți satisface bine de tot cu 12-13 cm, dacă ai habar cum sa o folosești..nu îți face probleme.

| ionutapetrei1919 a răspuns:

Sexul contează într-o relație. Daca te vei afla într-o relație si vreți sa deveniți intimi, ii poți spune partenerei înainte ca ai doar un testicul si daca o deranjeaza asta, deși e puțin probabil. La 18 cm, nu mi-aș face probleme in cazul tau.
Te gândești prea mult, lasa totul sa vina natural, nu ai un handicap!