| iubitultauunu a întrebat:

Buna fetelor.am si eu o intrebare special pentru voi, iubita mea insista sa intreb! ati facut vrodata sex anal? si daca da cum este? mai ales pentru prima data? cel mai bun raspuns primeste funda!

3 răspunsuri:
| crystynyca960 a răspuns:

Da am facut si nu este deloc placut

| MayaVeve a răspuns:

Zona trebuie sa fie bine umezitahappy pentru penetrarea usoara. o sa o doara putin la inceput dupa o sa aiba mici dureri secundare dupa terminarea actului. dar poate creea placeri maxime

| Deeaionela a răspuns:

Eu am facut-o, este foarte placut dar o va durea si in timpu actului si dupa aceea putin