| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor cum va place la baieti de ex:
Par:
Atitudine:
Imbracaminte:
Personalitate:
Un sport:
etc
Varsta:13aniwinking

16 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Par : nu prea conteaza, dar am observat ca tot timpul ma atrag mai mult baietii cu par saten (dar nu e ceva elementar).

Atitudine : De obicei, imi plac baietii un pic mai rauti asa laughing, care sa fie draguti si sensibili doar cu mine :X

Imbracaminte: Asta e un lucru care nu ma intereseaza deloc. Poate sa fie imbracat intr-un trening normal sau in haine de firma, mi-e totuna.

Personalitate: sa aiba simtul umorului, sa fie gelos (nu exagerat, dar mi se par draguti baietii gelosi, e o dovada ca te iubesc:X), si foarte iubitor...si sincer.

Un sport : Nu ma intereseaza.

Varsta : sa nu fie mai mic ca mine, sa fie de aceiasi varsta cu mine sau cu maxim 5 ani mai mare.

| Alfonso a răspuns:

Muzicieni nu vreti? Doar sportivi?

| xBya a răspuns:

Par: ce`i sta bine (nu verde, albastru, bla bla)
Atitudine: sigur pe el, pe faza, mereu gata de orice, provocator, cu picioarele pe pamant
Imbracaminte: egal, doar sa nu se imbrace ca un cocalarel
Personalitate: aici sunt mai multe: inteligent, atent, indraznet, putin romantic, pasional, cultivat, sa inspire si sa acorde incredere, etc
Sport: baschet, sala (ceva acolo, sa nu fie chiar puslama)

| TheSeventhSin a răspuns (pentru xBya):

E bin ca sunt si amuzant?thinking,confused

| diana26 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Da, e una dintre cele mai mari calitati ale baietilor

| xBya a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Mai, eu am spus cum vad eu baiatul ideal, nu o lista batuta in cuie laughing asta nu inseamna ca un baiat care nu respecta conditiile alea nu ma atrage. Ca au fost cazurihee hee Fiecare are propriul sau farmec prin care poate da pe spate pe oricine.

| LikeACandyxD a răspuns:

Par: Blond sau brunet

Atitudine: nici badaran nici timid. Undeva la mijloc happy

Imbracaminte: Sa nu se imbrace la 4 ace sau ca un golan big grin

Personalitate: Sa fie amuzant si sufletist, si sa ma inteleaga (sa nu fie gelos )

Un sport: Nu imi pasa

Varsta: cu un an mai mare ca mine sau la fel cu mine.

| TheSeventhSin a răspuns:

Acum spun eu? k confused
Par:Saten,mediu

Atitudine:Intre badaran si timid pe la mijlocwinking

imbracaminte:Blugi,tricouri, camasi...

Personalitate:Amuzant, sufeltis, gelos foarte putin(depinde in ce caz pot sa fiu si mai gelos dar depide de caz big grin)

Activitati:Footbal, Am cantat si desen

Varsta:13ani big grin

Am si eu o intrebare pentru voi credeti cu calitatile acestea le plac fetelor? Ca si om am si defecte si calitati reaspundetim plizZz

| diana26 a răspuns:

La par nu prea conteaza
la atitudine: nici prea badaran nici prea timid
la imbracaminte:normal
la personalitate: sunt mai multe
sport:footbal
eu am varsta de 12
paaaaaaaaaa pup

| TheSeventhSin a răspuns (pentru diana26):

love struck mz k bine ca joc footbal happy ori cum nu-s badaran dar totusi putin timid parul il am mediu...winking

| Catalinutz92 a răspuns (pentru diana26):

Tate vreti fotbalisti laughing

| diana26 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

De unde esti?

| diana26 a răspuns (pentru Catalinutz92):

Mie mi se par mai draguti baietii care joaca footbal, bine, nici chiar toti baietii, conteaza si fizicul

| TheSeventhSin a răspuns (pentru diana26):

Din Slatina u?

| diana26 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Din Tulcea