| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor da ti mi si mie un sfat : am stat cu o fata care era indragostita de mine si am zis ca nu o pot pierde si am devenit nesimtit in sensul ca ii raspundeam cand nu aveam ce face la telefon si doar cand ramaneam singur. fata m-a iertat de cateva ori eu continuam sa fiu nesimtit ca stiam ca o impac. pan la urma nu m a mai iertat, iar eu m am gandit ca o sa se intoarca la mine si nu am mai cautat-o. dupa cateva saptamani am vazut o ca s a combinat cu un prieten din cartier. stiu ca am primit ce meritam acum mie imi pare rau dupa ea dar sunt curios daca a facut asta sa ma raneasca. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Dacă tu te-ai purtat așa cu ea. Ea a vrut sa Îți arate ca nici ea nu e proasta. Nu a facut-o pentru răzbunare ci doar pentru plăcere poate și poate și din satisfacția ca o vei vedea și tu și o sa Îți dai seama ce ai pierdut.winking

| anonim_4396 explică (pentru AdyAdeluş):

Si mi zicea ca s a saturat sa nu o mai iau de fraiera...

| anonim_4396 explică (pentru AdyAdeluş):

Ce as putea sa i fac sa mai vrea sa fie cu mine? si daca ar da semne ca ar vrea i as spune ca nu mai putem sa fim impreuna, dar asa as fi eu impacat cu mine :d

| AdyAdeluş a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te și spune ca ti-ai dat seama ca ai gresit făcând ce ai făcut cu ea și ca Îți pare foarte rău și ca va fi ultima oară când îi vei cere iertare și ultima oară când vei greși. Promite chestii care nu se vor întâmpla niciodată.

| anonim_4396 explică (pentru AdyAdeluş):

Iti multumesc pentru sfat! iti multumesc ca nu mi ai zis ca s nesimtit si ca ai fost obiectiva si nu ai tinut cu femeile. de trei ori m a iertat, nu ma va mai ierta asa usor doar voiam sa o refuz eu si nu ea pe mine dupa ce am incercat din nou.

| AdyAdeluş a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am treaba cu ce faci sau ce vrei sa faci. Tu mi-ai pus o întrebare și eu ti-am răspuns. Nu țin cu femeile dar în cazul ăsta nici cu tine. Dar nu contează. Îți mulțumesc ca ai considerat răspunsul meu ca fiind cel care te--a ajutat cel mai mult. Și sper ca Îți iese ce vrei sa faci cu fata.

11 răspunsuri:
| ChangeYourLife a răspuns:

N-a facut-o ca sa te raneasca, pur si simplu isi vede de viata.Nu pot sa fi nesimtit cu ea, iar dupa sa te astepti sa te placa!

| sweetangels a răspuns:

Ai un orgoliu prostesc si niste ambitii marunte...stai linistit, nici n-o sa-ti asculte explicatiile, e prea ocupata sa faca sex cu baiatul ala frumos...

| anonim_4396 explică (pentru sweetangels):

Ai dreptate. mare pacat laughing

| xadsada a răspuns:

Sa te duci in mm asa poti :*

| anonim_4396 explică (pentru xadsada):

Sa stii ca merit laughing da vreau s o dau bine totusi