| anonimaa a întrebat:

FUNDA MAXIMA!

as vrea si eu sa imi maresc muschii gambelor in cam 4 luni...am muschi, pentru ca fac gimnastica de 8 ani dar, i'as vrea mai mari.

eu oricum fac in fiecare seara gimnastica [in camera, deci nu pot face exercitii cum ar fi mersul pe bicicleta sau alergat] dar daca stiti exercitii [EFICIENTE] de marire a muschilor gambelor intr'un timp scurt si cam cate ar trebui sa fac in fiecare seara, as fi recunoscatoare!
scuzati categoria! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Houselaurie a răspuns:

Stai pe varfuri pe marginea la ceva ( pat habar nu am,o scara ceva),poti sa te tii cu mana de ceva sa te sprijini, si sub calcai sa fie gol, liber.si te ridici pe varfuri te lasi jos, lucrezi asa cat mai multe. daca e prea simplu fa intr-un picior.si eu sunt sportiv de vreo 10-11 ani.am sa ma mai gandesc si daca imi aduc aminte iti mai spun.big grin

2 răspunsuri:
| NoNamess a răspuns:

Fotbal... eu am facut balet si trebuia sa am gambele mai groase si am inceput sa joc fotbal cu fratemiu si baietii. faci gambe de fotbalist
funda?

| aurelianmarius a răspuns:

Fa genoflexiuni sau daca nu mergi la sala acolo ai o multime de aparate pentru definirea muschilor big grin