| anonim_4396 a întrebat:

Buna i-am zis odata la o fata ca-mi place 50% la o chestie care trebuie sa aleg:1)te iubesc 2)Imi place de tine 50% 3)nu te suport
De atuncea ea nu-mi mai raspunde pe mess. Oare ea e suparata pe mine din cauza asta. Mai demult i-am zis ca-mi place de ea pe mess dar acum in 1 an. Oare sa ma ignore pentru cai place de mine si sa ma atraga? Dati si mie sfaturi cum sa reactionez sau mai bine spus ce sa facbig grin

3 răspunsuri:
| Bellinda99 a răspuns:

Pai eu cred ca ea te iubeste foarte mult si cand ai zis uh ca iti place de ea 50% poate so suparat si o fost trista ca nu ai ales "te iubesc"(si din asta si-o dat seama ca uh n-o iubesti cu adevarat). Dar cand i-ai zis pe mess ca-ti place de ea acum un 1 an, ea ce o zis?

| Bellinda99 a răspuns:

Pai depinde... putea chiar sa vb serios(adica poate ii era prea rusine sa-ti zica mai serios si tio zis asa) sau poate zicea la vrajeala. Daca vrei sa aflii adevarul cel mai bine ii sa vorbesti cu eawinking. Daca ai curajul chiar si in fata sau macar pe mess.Si nah poate nu chiar s-o intrebi direct..sa aduci vorba despre aia..sau nu stiu despre o intamplare din ziua aia..si dupa aia sa incepi sa vb si despre "daca ea chiar vroia sa se combine cu tinewinking. Succeswinking

| Marry410 a răspuns:

Nici eu nu stiu, la scoala ce se intampla? Se uita la tine...chesttii din astea, e posibil sa te atraga, asa fac si euhee hee. Poi nu stiu ce sa faci, ce simiti tu...ca te atrage ca e suparat, se vede dupa expresia fetei.Si-a abia tunci poti face ceva, da' trebuie sa stii daca e suparata sau sireata! Bsfta :*