| Maria1678 a întrebat:

Buna! Ies de ceva timp cu un băiat. Am avut 2 întâlniri până acum. La prima nu s-a intamplat prea multe, iar la a doua m- a luat in brate si m-a sărutat pe obraz. Este primul meu iubit si vreau sa mă sărute pe gura dar văd ca nu îndrăznește. Cum as putea iniția eu asta? (N-am experienta )
Mentionez ca este un băiat ok, cu bun simț.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca nu sunteti la varsta in care e posibila in viitorul apropiat casatoria, cu cat va imolicati fizic mai mult cu atat veti regreta si veti avea parte de dezamagiri.Mai bi e nu initia nimic, daca relatia bu e ib vederea casatoriei, va pierdeti timpul oricum.

| RAY a răspuns:

Dar simti atractie fizica fata de el? mi se pare a fii disperat sexual, vrea sex apoi pa, nu te lasa fata, nu fii o jucarie sexuala, vezi de scoala

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Bre, cum adică, dacă a sărutat-o pe obraz, e disperat sexual? laughing
Sunt niște copii încă.
Iar el fiind băiat, e mult mai infantil. Și timid.
Iar tu îl crezi criminal sexual?

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu doar am scris adevaraul ca vrea sa o penetreze vaginul, am aprins lumina si am citit ca si ea vrea sa fie sarutata

| Violleta2022 a răspuns:

Mai ai rabdare, ca sunteti tare micuti si nu vrea baiatul ala sa sara pe tine, sa nu te sperie si sa fugi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti sa spargi tu gheata, pupandu-l pe buze, scurt.
Stiu ca aveti emotii, dar situatia e foarte ok: deja te-a sarutat pe obraz, iar tu vrei mai mult de atat, deci sunteti pe aceeasi directie.

| anonimuIl a răspuns:

Mai bine mai așteaptă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fură-i tu un sărut și vezi apoi cum reacționează.