| Belluuu a întrebat:

Buna happy...: Ii o fata care mai demult o placeam ne intelegem bine rade glumim odata mi-am luat inima in dinti si i-am zis daca vrea sa fie cu mine si a zis nu cai place mai mult singura dupa aia am uitat de ea mam combinat cu alta laughing la care tin mult etc...si azi nu stiu ce mi-am venit in mine sa o iau in brate pe aia care imi placea si sai zis sa ma sarute (ce-a ce a facut) si tot ne tineam de sold, de mana happy si azi am vorbit cu ea pe facebook >: si am inceput s-o intreb din nou daca vrea sa fie cu mine straight face ceva din mine zicea sa nu o intreb dar altceva i zis s-o intreb si am intrebat-o si o zis ca nu are nevoie momentan de un iubit sau de o relatie straight face de ce am reactionat asa si de ce si ea?! straight face [Dau Funda!]

3 răspunsuri:
| MamaOmida69 a răspuns:

Probabil ca se simte mai bine singura. sau poate vrea sa fiti doar prietenithinking

| Azµre a răspuns:

Vrea doar să fiți amici, mai mult ca sigur.

| adimancool a răspuns:

Man prima dragoste nu se uita niciodatalaughing. sincer am patit si eu asa ai sentimenul ala minunat de iubire. daca, ai facut asta si ea tea sarutat chiar te iubeste si dupa mine si uh o iubesti