| anonim_4396 a întrebat:

Bună happy îmi cer scuze pentru deranj, as avea nevoie de un sfat de aproape doi ani vorbesc cu băiat, îl plac suntem un fel de pereche cu beneficii. I-am zis acum un an ca îl plac, a fost puțin distant cu mine, nu a zis ba ca e îndrăgostit, ba ca e casatorit, ba ca își cauta pe cineva. I-am zis sa se hotărască care din ele e. O perioada a fost distant după care mi-a zis ca l-am enervat atunci. După o pauza am reluat legătură și ne-am văzut etc. Anul trecut din nou i-am reamintit ca-l plac. Din nou mi-a zis ca el e casatorit, după 2 zile nu am vorbit după a vrut sa ne vedem dar nu am reușit și acum vorbim din nou. Il plac și știe asta dar nu inteleg ceva, daca ar fi căsătorit sau ar avea pe cineva de ce mi-ar mai scrie? Deși eu renunț nu-i scriu o zi în următoarea zi îmi scrie el, nu inteleg. Imi cer scuze încă odată pentru deranj dar as avea nevoie de sfat ce sa fac.
Mulțumesc

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce este? Ca nu inteleg cuvantul. Vrei sa spui casatorit sau? Sau "ca sa tot vezi"?

In orice caz, i-ai spus cum sta treaba, ca il placi. Daca el te place si ar vrea sa fie cu tine, atunci asta ar face. Daca NU, inseamna ca NU vrea si nu ar trebui sa mai insisti.

Numai bine!

| dada000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tocmai ca nu a zis nu a continuat după și continua.Stiu sigur ca nu e căsătorit dacă eu renunț ma cauta

| NotNamed a răspuns:

Pai si vrei sa ma gandesc la un sfat bun sau la ce.ai vrut sa scrii tu acolo?