| Albãstriţaxx a întrebat:

EU il plac pe EL.
EL nu ma place straight face
Cel mai bun prieten al LUI ma place
EU chiar nu stiu daca il plac [pe cel mai bun prieten al lui, adica, cand sunt cu el parca simt ceva pentru el laughing ]
Deci : ce dracu sa fac? straight face Daca ma inreaba el [ prietenul lui laughing ]
daca vrea sa fim impreuna ce sa zic?
Si ma roog nu stiu daca at inteles ce vreau sa zic, e mai ciudat, nu stiu cum sa explic x_X

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Poti sa fii si tu mai hotaratahappy eu zic sa-l alegi pe EL adica pe el, intelegi tu

| neutrino a răspuns:

Asa cum tu nu poti fi cu el pentra ca nu te place, tot la fel nu poti fi cu prietenul lui, pentru ca tu nu il placi.

| Albãstriţaxx explică (pentru neutrino):

Dar cand sunt afara cu el [ cu prietenul lui] parca simt ceva pentru el. parca il iubesc enorm straight face crede-ma e foarte ciudat straight face

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Dupa cate am inteles eu tu esti foarte confuza, da confuza rau de totlaughing cred ca pana la urma nu-i placi pe nici unulaughing, e bine poate il placi pe primul baiat dar pe al doilea nu sunt prea sigura, uneori cand un baiat iti face complimente si altele crezi ca il iubesti si etc. dar de fapt...te simti doar bine in preajma lui.Deci daca al 2 lea baiat iti spune sa fii cu el eu zic sa nu accepti, doar daca esti sigura ca il placi. Uneori iubirea mai vine si pe parcurs asa ca daca tu crezi ca il poti "iubi" atunci merita o incercare.Bafta

| WildDream a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti pe care il vrei, sa continui sa tii la cel care nu te place sau sa ii dai o sansa celui care te place. Dupa ce te hotarasti o sa fie usor sa-i raspunzi baiatului cand te va intreba daca vreti sa fiti impreuna.

| Liliana1981 a răspuns:

Ar cam trebui sa te hotarasti ce simti si pentru cine ca pana la urma stii ce se intampla cu cel care alearga dupa doi iepuri.

| blond a răspuns:

Fiecare persoana merită o șansă, și iți dai seama pe parcurs daca merită atunci rămai cu el, dacă nu atunci nu ai pierdut nimic părerea mea happy