| TIb a întrebat:

Exista o fata pe care o plac si unii spun ca si ea ma place din felul in care se comporta, dar mie imi e frica sa o intreb daca vrea sa fie cu mine gandindu-ma ca m-ar putea refuza. Ce sa fac? Dati-mi niste sfaturi!

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Păi...era o vorbă pe engleză: "Always ask for something you need. The worse you can get is a no"... dar totuşi mai aşteaptă, încearcă să te apropii mai mult happy

| D A R i U t S s A a răspuns:

:-|.

Pai daca nu incerci nu afli
incearca si tu sa vorbesti la scoaal cu ea.( daca sunteti in aceiasi scoala ) pe messulica asta.thinking si nu-i spune direct ca iti place de ea.cunoaste-o mai intai apropiete de ea.si dupa o sa vezi ce ieese.big grin
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.eu spun sa fi mai indraznet. Ce o fi, o fi. iar daca esti un tip pe cinste, mai tarziu va regreta ca nu te-a acceptat.Pt.moment sa fim optimisti, totusi eu inca merg pe principiul ca barbatii trebuie sa faca primul pas.Asa e si situatia mea, si sincer.imi vine sa-l bat ca nu actioneaza laughing eeh.deci BE A MAN! bafta! n-ai sa regreti, crede-ma.

| TIb explică:

Sunt baiat. esti prost(a)?