| DexterM14 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa. As vrea sa vorbesc mai mult cu ea, dar nu stiu ce.sa spun dupa acel buna, ce faci? As intreba-o lucruri despre ea ca sa aflu mai multe, dar ma tem ca ma va considera enervant. Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Incearca totusi sa o intrebi aceste lucruri, dar nu toate deodata, nu din prima zi, pe rand. Daca te interpeleaza ca ce te intereseaza poti sa ii raspunzi ca iti pasa, motive personale. O sa inteleaga ea. Iar daca nu reusesti asa sa te cuplezi cu ea, poti apela la o a 3 a persoana, o prietena/colega comuna care sa va faca lipeala.
BAFTA!

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sunt de acord cu raspunsul antimulte big grin

| Leutzzu a răspuns:

Buna iti zic eu nu fa ca animulte de ce sa intervna a 3 persoana intre voi sa nu faci bgreseala asta pentru ca o sa te creada un fatalau si ca tie rusine sa vorbesti cu o fata eu zic sa te apropi de ea incet incearca sa gasesti un subiect comun intre tine si ea iar dupa ce intepeti sa va intelegeti mai bine actioneaza

| Mariuuuk a răspuns:

Trage niste sfori sa pici cu ea in banca,apoi intreaba,usor,cate ceva,si cand va fi ziua ei, onomastica, cand vei cumpara dulciurile ei preferate, sa vada ca iti amintesti, te va crede atent si dragut. Pupici. :*