| AwesomeSong a întrebat:

Buna imi place de un baiat.El este deja cu o fata de nota 10 si nu stiu cum sa fac sa ies in evidenta si sa vina la mine....Adica el a spus ca ma place si etc dar este deja cu cineva. Dwfapt in prima zi in care am plecat acasa de la scoala in pruna a spus ca sunt frumoasa happy.Dau funda si vot dar ajutati-ma va rog chiar imi place mult de acest baiat crying(

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E greu sa-ti inteleg logica si sa fiu si de acord cu time. Recunosti ca fata este de nota 10, dar vrei sa le strici jucaria. Atunci, tu de ce nota esti?

| Fax a răspuns (pentru neutrino):

Nu exista nota pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iesi in evidenta inchpuindu-ti ca esti fata de nota 10 si ai vede pe una ca se da pe langa prietenul ei, ce-ai face? Ala daca ti-a zis ca te place a facut-o cu un singur scop, sexul!

| Fax a răspuns:

De ce nu stai in banca ta? tie ti-ar placea sa patesti la fel? nu cred.si daca te combini cu el, e posibil sa patesti ca actuala prietena.adica sa te lase pentru alta.

| theboy27 a răspuns:

Incearca sa iesi cu el la un suc, o cafea, fa primul pas si vezi cum se comporta. Incearca sa extragi cat mai multe de la el si sa vezi daca este fericit cu relatia actuala. Daca ti-a spus ca esti frumoasa, inseamna ca a vazut el ceva si trebuie sa afli mai multe. Poti sa-i spui direct ca iti place de el si vrei sa fiti impreuna. Succes!

| Craciunescu_Alexuta-daniela_1997 a răspuns:

Vorbeste cu el! Cand il vezi singur du-te la el, fi indrazneata! Daca tie rusine sa faci asta, in clasa in care e si el poate ai un prieten\prietena, si sa vorbeasca despre tine.Cinestie ce poate zice!

| AwesomeSong explică:

Chestia e ca el a spus ca nu este interesat sa fie cu mine dar mereu ma ia in brate si se joaca intr-un fel mai ciudat cu mine...