| nebuniiiiccaaaaa199 a întrebat:

Salut am si eu o problema sper ca ma puteti ajuta!
mie mi-a placut de un baiat prea mare de mine si un alt baiat m-a intrebat o data ce imi place la el i-am spus ca nici eu nu stiu! e primul baiat.el s-a imprietenit cu mine pot sa-i spun orice.Dar sora lui este cea mai buna prietena a mea si mi-a spus ca el acasa spune ca sunt frumoasa. seara tot timpul vorbim imi spune te pup dulce chesti din astea.si la scoala copii vb de noi ca suntem impreuna si ma intreaba numai pe mine.eu i-am spus lui si a zis ca cine mai intreba sa zic ca da! eub am auzit cv de el ca s-ar putea sa stea cu o fata l-am intrebat si a zis ca da dar nu stiu ce sa faca si este in dilema.eu am totusi putin impresia ca ma place dupa cum se compaorta cu mine si mi-a zis si sora lui acum la scoala o vb cu colga mea de banca si prietena! si sunt geloasa ma chema langa el vb mia nu stiu dar el tine la mine!

1 răspuns:
| yaVanilla a răspuns:

Cand un baiat te place cu adevarat, nu mai vorbeste si cu alte fete (mai ales colegele tale, de la care tu vei afla acest lucru). Mai mult nici nu stiu ce sa zic.