| nuby a întrebat:

Imi place de un baiat si stiu ca si el ma place.ne dam unul la altul si facem gesturi cum ar fi: luat in brate zambit..astazi l-am sunat si am vorbit ca si cum am fi impreuna.ne comportam ca si cand am fi impreuna, dar nici eu si nici el nu m-a intrebat daca vrem sa fim impreuna.credeti ca trebuie sal intreb eu sau sa astept? eu cam am impresia ca suntem impreuna, adica chiar si eu sunt nedumerita. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Barblaster a răspuns:

Pai daca vrei sa scapi usor intreaba-l si vezi ce zice. Daca esti mai "tupeista" te duci si tu langa el si-l saruti cand nu te vede nimeni.Asta sigur va oficializa cuplul.

1 răspuns:
| lolly a răspuns:

Pai... daca nu va sarutati cam pe degeabahappy Saruta-l si vezi daca va accepta acest lucru! Daca da, ii spui "Deci e ca si cum am fi impreuna"?