| Snoopy123 a întrebat:

Imi place foarte mult de fratele unei prietene.Ma gandesc tot timpul la el.Este cu 2 ani mai mare decat mine si nu avem prieteni comuni.Am adresa lui de facebook.Cum pot sa il fac sa ma remarce si sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| daniellllaaaa a răspuns:

Pai incearca sa vb cu el pe chat. Poti sa faci rost de id-ul lui si sa vb de chestii care il intereseaza. Posteaza pe peretele lui de ex cat la suta ma placi sau cat la suta ma iubesti, etc, asa poti sa iti dai seama. da-i likuri la poze. daca va intalniti fata in fata uitate la el si zambeste-i intreaba-l de una alta, vb asa ca amicii. Incearca sa.i arati ce simti si apoi poate chiar sa.i spui. funda? :*

| Snoopy123 explică (pentru daniellllaaaa):

Problema e ca sunt foarte timida si nu avem subiecte de discutie.Nu vreau sa par penibila in fata lui.

| daniellllaaaa a răspuns (pentru Snoopy123):

Da...te integ si eu am aceeasi problema cu baietii sunt timida. Pentru inceput poti sa.l intrebi ceva despre prietena ta. de ex daca e acasa, daca stie sa.si faca tema la mate, daca are o colea in clasa care o cheama..., (chiar daca chestiile astea le stii sau nu le stii). Nu o sa pari penibila deloc! Asa o sa intre si el in vb cu tine! noroc! :*

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el si sa va cunoasteti mai bine. Daca vorbiti des, il vei face sa se apropie de tine si te vei face remarcata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde-i la intrebari pe fb, posteaza muzica asemanatoare cu a lui, fi isteata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te bagi în seamă și vorbești cu el? Cum altfel?! LOL.