| adasiatat a întrebat:

BUNA! imi place foarte tare de un baiat! Si lui ii place de mine, prietenele mele l-au intr daca vrea sa fie cu mine si a spus sa il intr eu!sad (ceea ce e ff naspa pentru mine) Ce sa fac si cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| annamarius a răspuns:

Te duci la el, ii spui ca il placi. si ca ai vrea sa fi cu el. si cu siguranta si el te place si vrea sa fie cu tine de-aia le-a si zis prietenelor tale sa-l intrebi tu. Probabil ii e teama ca tu nu-l placi si din acest motiv nu face el primul pas. Sau probabil si lui ii este la fel de rusine ca si tine. Ia-ti inima in dintii si vorbeste cu el. Sau daca iti e rusine sa vorbesti cu el fata in fata, vorbeste cu el pe mess sau da-i un mesaj. Bafta :*

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Intreaba-l pe mess daca nu ai curaj fata in fata. du-te l el vesela daca vrea bine daca nu trebuie lui. tu fi mereu cu zambetu p buze vesela (poti merge si cu pr tale daca tie greu singura). SI nu uita cu frica nu faci nimic. RISTI si castigi:X.toti trecem prin asta pana l urma acum e randu tauhappy.

| Jony123 a răspuns:

Vb cu el, daca tie rusine vei scapa de ea, iti iei inima in dinti si ii zici ca simti pentru el si totus se va rezolva daca si el te place pe tine.
Sper ca team ajuat. Fundq a? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz