| Cabuli99 a întrebat:

happy Imi place mult de un baiat pe care l-am cunoscut la sala in vara aceasta ma tot uit la el iar cand ii intalnesc privirea ii zambesc si el face asta >:". Un amic mi-a spus ca intr-adevar si el se uita mai mereu la mine ceea ce m-a facut sa cred ca poate ma place...Noi vb mai des pe mess insa nu si in viata reala, cum sa il abordez ca sa il fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Du-te la sala pe langa el mai zambestei pe mess spune-i p mess sa mergeti impreuna la salahappy mai ia-ti o prietena sa fi mai increzatoare isi ia si el un pr si gt.

1 răspuns:
| Gabrijel a răspuns:

Fa primul pas invita-l afara pur si simplu o plimbare si o conversatie e bine venita asa o sa vezi si o sa vada da ca o sa easa ce va