| Opersoanasimpla a întrebat:

Imi placea de o fata si am vorbit cu ea si mi-a spus ca ii plac prajiturile asa ca am invitato la o cofetarie in oras si ea mi-a raspuns ca nu stie sigur, ca a vorbit cu alt cinevasi ca mai vedem noi pana atunci.Mi-a spus nu intr-un mod mai placut nu-i asa?

7 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Încearcă de trei ori maxim. Dacă refuză de trei ori treci la următoarea!

Nu contează cum a spus-o. Nu există răspunsuri pe lângă. DA sau NU. Dacă stai să analizezi fiecare respirație a ei vei rata momente importante și poate șansa să ieși cu eawinking

| neutrino a răspuns:

Da.

| SkyPilot a răspuns:

Mai incearca, poate vrea sa vada cat de mult iti doresti sa iesi cu ea. Lasa sa treaca cateva zile si mai incearca odata fara a fi prea insistent.

| Dariusuu a răspuns:

Mai invit-o odată iar dacă te refuză şi de data asta atunci las-o în pace.

Nu observi câte fete drăguţe trec zilnic pe lângă tine?

| grab a răspuns:

Da, aparent te cam evita. mai incearca o data si daca iti da un NU din serva asa reflex e clar ca nu te prea vrea in sensul ala...

Răspuns utilizator avertizat
| Augusta77 a răspuns:

Insinsta, iar daca are aceliasi scuze, nu stiu daca mai are rost