| anonim_4396 a întrebat:

Azi am o noua inrebare..saptamana trecuta am vorbit cu un baiat sa ne intalnim undeva in oras dar el a spus cu o zi inainte ca nu stie sigur daca poate veni.In ziua in care trebuia sa ne vedem l-am tot sunat insa nu mi-a mai raspuns la telefon.defapt m-a lasat balta..si nici nu avea minute sa ma sune.Voi ce ziceti? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gekkō a răspuns:

Sincer, nu-l mai suna, dar stii de ce? Daca e okay baiatul, o sa te sune el (ori de pe al lui, ori de pe alt nr). Daca nu, atunci s-a razgandit sau nu i-a convenit ceva.
Nu trebuie sa te simti nasol, e okay.
Sa ai grija happy

| luanaoana99 a răspuns (pentru Gekkō):

Multumesc happy

| Gekkō a răspuns (pentru luanaoana99):

Cu placere!

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu-l mai suna, nu-i mai da mesaje şi aşteaptă să te contacteze el.
Dacă s-a întâmplat ceva şi regretă îşi va cere scuze dar dacă nu te va căuta înseamnă că şi-a bătut joc de tine.
Pa-pa.